Burçları Okumak Nasıl Olur ?

Bu yazı Hasan ERYILMAZ tarafından 25.02.2021 tarih ve 22:10 saatinde Astroloji kategorisine yazıldı. Burçları Okumak Nasıl Olur ?

makale içerik

Burçları Okumak Nasıl Olur ?
Kısa Linki Kopyala

Her gazetenin astroloji bölümünü bir çok insan takip eder. Bu bizim geleceği bilme merakımızdan kaynaklanır. Zaten ulus olarak falcılığa ve büyücülüğe merak salan ve bu mevzularda çokça söyleşi eden bir yapımız var. İleride ne olabileceği ile alakalı birtakım şeylerden bahseden burç yorumlarına pek saygınlık etmeyen birisiyim. Yani gelecekle alakalı olabilecekleri söylemek bana saçma gelmektedir. Burçlarla alakalı tek ilgimi çeken mevzu karakter yapılarının oldukca benzediğidir. Birçok arkadaşımın burcu ile özellikleri tutmaktadır. Bazılarının karakteri burç özelliklerinin yarısını gösterse de genelde karakter ve benlik özellikleri tutmaktadır.

Yıllar ilkin bir astroloji kitabını karıştırırken kendi burcum ile alakalı olan parçaya haliyle dikkat kesildim. Burcumun tüm özellikleri kitapta yer alıyordu. Okudukça daha da içerisine girdim kitabın ve otuz dakika kadar kendi burcumun özelliklerini okudum. Tamamen beni anlatması beni şaşırtmıştı. Hiç bu kadar net bir biçimde benden bahseden bir burç özelliği okumamıştım. Sonra burçlara alaka duymaya başladım doğal olarak ki. Tanıdığım arkadaşlara burçlarını sordum. Kendi burcunun özelliklerini taşıyor mu diye araştırmalar yaptım. Genel olarak bir çok adamın burcu karakterini yansıtıyordu. Hala gelecekle alakalı yazılanlara saygınlık etmediğimi söyleyebilirim. Fakat özellikler açısından benzerlikler çoktu.

Sonra kendi kendime bu evrendeki her şeyin birbiri ile bir bağlantısı olduğu yönünde fikirler düşünmeye başladım. Doğduğumuz ay ve saat bizim benlik yapımızı etkileyebilirdi. O zamanki evrendeki enerji ve dizilimler, artık tam anlatamayacağım bir tesiri muhakkak vardı. Benim burcumdan olan insanlara baktığımda onların da benimle ortak noktaları bulunduğunu gördüm. Bazı durumlar karşısında verdiğimiz tepkilerin de aynı olması astrolojinin dikkate kıymet bir alan bulunduğunu anlamıştım.

Artık insanların gözlerinden bile hangi burçtan bulunduğunu idrak edebilecek bir seviyeye gelmiştim. Tabi ki bu yüzde yüz değildi. Sadece 3-5 adet burcu konuşarak veya gözlemleyerek tanıyabiliyordum. 5 tahminimin kati 3ü doğru çıkıyordu. Bu da yarıdan fazla eder ki istatistikte dikkate kıymet bir rakamdır. Burçlar hakikaten de insan karakterini iyi bir biçimde yansıtmaktadır. Tanıdığım birtakım kişiler var ki evlatlarının istedikleri bir burçta doğması için çalışmalarını o biçimde yapıyorlar. İşte bu boyutlarda bir astroloji bağımlılığımız var. Değişik ve bir çok da esrarengiz bir alan olan astroloji ile alakalı izlenimlerimi paylaşmaya devam edeceğim.

Anahtar Kelimeler : Her,gazetenin,astroloji,bölümünü,bir,çok,insan,takip,eder.,Bu,bizim,geleceği,bilme,merakımızdan,kaynaklanır.Zaten,ulus,olarakfalcılığa,ve,büy&uu..

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar