Çin 4G ve sesli çağrıları destekleyen 5,2 inç E-Mürekkep okuyucu Tencent Cep Okuyucu II'yi duyurdu

Bu yazı Hasan ERYILMAZ tarafından 17.12.2019 tarih ve 00:35 saatinde Bilgisayar kategorisine yazıldı. Çin 4G ve sesli çağrıları destekleyen 5,2 inç E-Mürekkep okuyucu Tencent Cep Okuyucu II'yi duyurdu

makale içerik

Çin 4G ve sesli çağrıları destekleyen 5,2 inç E-Mürekkep okuyucu Tencent Cep Okuyucu II'yi duyurdu
Kısa Linki Kopyala

Son zamanlarda, elektronik okuyucuların segmentine aktif olarak geliştirme deniyor ve bununla birlikte bazen oldukça ilginç yeni şeyler ortaya çıkıyor. Örneğin, Çinli IT devi Tencent, Tencent Cep Okuyucusu II'yi bir E-Mürekkep ekranıyla ve bu hafta sonu hücresel ağ üzerinden arama yapabilme yeteneğiyle tanıttı.

Yenilik, 284 PPI piksel yoğunluğuna ve 2.5D efektli özel bir kaplamaya sahip 5.2 inçlik matris E-Ink Carta 2 sınıfının standartlarına uygun bir kompakt ile donatıldı. Ekran, 36 seviye içinde ayarlanabilen ve alacakaranlıkta okumak ve karanlıkta okumak için kullanılan bir arka ışık aldı.

Donanım tabanı dört çekirdekli bir işlemcidir (ARM Cortex-A53), cihaz 4G şebekelerini ve sesli aramalar ve SMS gibi telefon özelliklerini destekler. Kablosuz modüller arasında, kitaplara göz atmak ve indirmek için kullanılabilecek Wi-Fi ve Bluetooth'un varlığına da dikkat edilmelidir. Üretici 2000 mAh batarya ile donatılmıştır, üretici batarya ömrü hakkında mütevazı bir sessizliğe sahiptir (şarj USB Tip-C portu kullanılarak gerçekleşir).

Tencent Cep Okuyucu II okuyucusu, Tencent Okuma Grubu'nun tescilli kitaplığını ve bu ülkedeki QQ da dahil olmak üzere ortak hizmetlerini destekler; bu, kitap kümesini senkronize etmeyi ve farklı platformlar arasındaki okuma ilerlemesini kolaylaştırır. Kitaplar, çeşitli çevrimiçi kaynaklardan veya USB üzerinden alınabilirken, kullanıcı üçüncü taraf okuma uygulamaları yükleyebilir.

Tencent Cep Okuyucu II'nin genel ebatları 145x75x8.5 mm, ağırlık - 130 gram'dır, siyah, beyaz, kırmızı ve yeşil gibi farklı renk seçenekleriyle sunulur. Çin'deki maliyeti 1.099 yuan (yaklaşık olarak 158 $), bir okuyucu için oldukça fazla, ancak ekonomik bir E Ink ekranına sahip bir akıllı telefon için çok fazla değil.

Anahtar Kelimeler : Son,zamanlarda,elektronik,okuyucuların,segmentineaktif,olarak,geliştirme,deniyor,ve,bununla,birlikte,bazen,oldukça,ilginç,yeni,şeyler,ortaya,çıkıyor.Örne..

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar