Meftun - Hercai 2 / Sümeyye Koç

Bu yazı Hasan ERYILMAZ tarafından 31.05.2020 tarih ve 02:12 saatinde Edebiyat kategorisine yazıldı. Meftun - Hercai 2 / Sümeyye Koç

makale içerik

Kısa Linki Kopyala


İlk kitabı ile büyük ses getiren Sümeyye Koç, ikinci kitabı ile de aynı ilgiyi gördü. İkinci kitabı olan Hercai Meftun bir devam kitabı niteliğinde raflarda yerini buldu. İntikam ile başlayan ve bir aşka dönüşen hikaye ikinci kitapta da okurları etkilemeye devam ediyor. Kısa sürede çok satanlar listesine girmeyi başaran bu kitap büyük bir okuyucu kitlesine sahip. Meftun, yarım kalan aşk hikayesinin yeniden alevlenmesini anlatıyor. Birbirlerini deli gibi seven ana kahramanlar yaşananlardan oldukça yara almış ve yorulmuşlardır. Artık aşklarını klapelerine gömerek yollarına devam etmek isterler fakat sevdalarının büyüklüğü buna engel olur. Hala birbirlerini çok severler ve kader onları gene bir araya getirir. Tekrar o adamı sevmemek için yeminler eden ana kahramanımız yeminini tutamaz ve gene aşka yenik düşer. Karşısındaki adamda en az kendisi kadar yaralıdır. Hercai 2 Meftun kitap özeti bu kez yarım kalan bir hikâyenin devamı şeklinde karşımıza çıkıyor. Bu kitap ilki kadar etkileyici bir hikaye ile sizleri kendine bağlamaya devam ediyor.


Hercai 2 Meftun Kitap Özeti

Hercai 2 Meftun intikamdan aşka dönüşen acıklı bir hikaye. Artık sevdalar üzerine sözler vermeye gerek yok sevmemek üzerine tüm yeminler diye yola çıkan ana karakterler, aşka yenik düşüyor bu kitapta. Özellikle ilk kitapta oldukça hareketli geçen hikaye bu kitapta daha da heyecanlanıyor. Yazar bu kitapta okurlarına istediklerini veriyor. Bir türlü bir araya gelemeyen ve hep acı olaylar yaşayan kahramanlar sonunda gururu bir yana bırakıp birbirlerine yenik düşerler. Hercai 2 Meftun kitap özeti bu kez intikam dolu değil tam tersine aşk dolu bir kitaba dönüşüyor. Aşkın büyüklüğü karşısında hiçbir duygu kendine yer bulamıyor. Bu kitapta aşka dair her şeyi bulacaksınız. Yazarın akıcı ve sade üslubu ile kitap çok daha sürükleyici bir hal almış. Hercai kitabının devamı olan Meftun sizleri kısa sürede kendine bağlayacak.

Anahtar Kelimeler : İlk,kitabı,ile,büyük,ses,getiren,Sümeyye,Koç,,ikinci,kitabı,ile,de,aynı,ilgiyi,gördü.,İkinci,kitabı,olan,Hercai,Meftun,bir,devam,kitabı,niteliğinde,raflarda,..

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar