43. İstanbul Maratonu’nda “Doğalılar İyilik Peşinde”

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 31.10.2021 tarih ve 12:17 saatinde Eğitim Haberleri kategorisine yazıldı. 43. İstanbul Maratonu’nda “Doğalılar İyilik Peşinde”

makale içerik

43. İstanbul Maratonu’nda “Doğalılar İyilik Peşinde”
Kısa Linki Kopyala

43. İstanbul Maratonu’nda “Doğalılar İyilik Peşinde”

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji t-MBA Liderlik Akademisi öğrencileri, başlattıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamında 7 Kasım’da gerçekleşecek N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda adımlarını otizmli çocuklar için atacak.

İstanbul Maratonu 43. kez kıtaları birleştirmeye hazırlanıyor. t-MBA Liderlik Akademisi öğrencileri gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek yine eğitim ve iş dünyasına ilham kaynağı oluyor.

Liderlik Akademisi öğrencileri otizm spektrum bozukluğu olan çocukların erken tanısının konulması ve özel eğitim ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi için çalışan Tohum Otizm Vakfı’na destek olmak için 7 Kasım’da gerçekleşecek N Kolay 43. İstanbul Maratonun’da yerini alacak.
Maratonda, Tohum Otizm Vakfı yararına koşacak olan t-MBA Liderlik Akademisi öğrencileri, otizmin erken tanısı konusunda farkındalık yaratmayı hedeflerken, otizmli çocukların eğitimleri için bağış topluyor. Toplanan bağışlar, “İyilik Peşinde Koş Platformu” üzerinden online bağış olarak direkt vakfa aktarılacak ve otizmli çocukların eğitimi için kullanılacak.
DESTEK OLMAK İÇİN BİN SEBEP VAR

Koşuya başlamak için bir sebep, destek olmak için ise bin sebep var diyen t-MBA Liderlik Akademisi öğrencileri, kampüslerde gerçekleştirdikleri etkinliklerle bağış toplayarak çevresindeki herkesi bu iyiliğin bir parçası olmaya davet ediyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar