Anadolu Üniversitesi'nden 'hibrit eğitim' açıklaması

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 17.08.2021 tarih ve 20:33 saatinde Eğitim Haberleri kategorisine yazıldı. Anadolu Üniversitesi'nden 'hibrit eğitim' açıklaması

makale içerik

Anadolu Üniversitesi'nden 'hibrit eğitim' açıklaması

Anadolu Üniversitesi'nden 'hibrit eğitim' açıklaması

Anadolu Üniversitesi, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Örgün Sistem Güz Dönemi derslerinin, 4 Ekim 2021 tarihinde 'hibrit eğitim' olarak adlandırılan 'yüz yüze' ve 'online'  karma şeklinde yapılmasının planlandığını açıkladı.

Anadolu Üniversitesi, 4 Ekim'de başlaması planlanan 2021-2022 eğitim-öğretim yılıyla ilgili açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada yeni dönemde hem yüz yüze hem de uzaktan eğitimin karma olarak uygulanacağı duyuruldu.

Üniversitenin internet sitesinden yapılan açıklamada, "Üniversitemizde 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi dersleri, 4 Ekim 2021 tarihinde başlayacaktır. Eğitimin, Yükseköğretim Kurulu Kararları ve Sağlık Bakanlığı tedbirleri dikkate alınarak, “hibrit eğitim' şeklinde (yüz yüze ve online karması) yapılması planlanmaktadır. Bu planlamada, bazı dersler tamamen online, bazıları tamamen yüz yüze, bazıları ise sınıf ortamında canlı yayın eşliğinde verilecektir. Hangi dersin ne şekilde verileceği, bölüm ve programların web sitelerinden duyurulacaktır. Öğrencilerimize sevgiyle duyurur, sağlık ve esenlik içinde kampüsümüze bekleriz" denildi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar