AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi yayımlandı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 26.08.2021 tarih ve 09:35 saatinde Eğitim Haberleri kategorisine yazıldı. AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi yayımlandı

makale içerik

AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi yayımlandı

AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi yayımlandı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakülteleri için 2020-2021 öğretim yılı yaz okulu sınav takvimi belli oldu.  5-9 Temmuz tarihleri aralığında kayıtları alınan yaz okulu sınavı giriş belgesi yayımlandı. AÖF yaz okulu sınavlarının yüz yüze yapılacağı duyuruldu. Peki AÖF yaz okulu sınavı ne zaman?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2020-2021 Öğretim Yılı Yaz Okulu kayıt ve ders seçme işlemleri 9 Ağustos günü sona erdi.

Başarısız derslerini ya da üstten alacakları dersleri yaz okulunda vermek isteyen binlerce AÖF öğrencileri yaz okulu sınavlarına yüz yüze katılım sağlayacaklar.

AÖF öğrencilerinin heyecanla bekledikleri 2021 AÖF yaz okulu sınavı 4 Eylül 2021 tarihinde yapılacak.

SINAV GİRİŞ BELGELERİ YAYIMLANDI 

Anadolu Üniversitesi resmi sayfasında yapılan duyuruya göre yaz okulu sınav giriş belgesi aosogrenci.anadolu.edu.tr sitesinde erişime açıldı.

AÖF YAZ OKULU SINAVI ONLİNE MI?

Öte yandan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi, 4 Eylül'de yapılması planlanan yaz okulu sınavının yüz yüze yapılacağını duyurdu.

YKS BARAJI DÜŞÜNCE SIRALAMA DEĞİŞECEK Mİ?

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar