Doğa’m Evimde’ye uluslararası bir ödül daha

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 17.08.2021 tarih ve 14:02 saatinde Eğitim Haberleri kategorisine yazıldı. Doğa’m Evimde’ye uluslararası bir ödül daha

makale içerik

Doğa’m Evimde’ye uluslararası bir ödül daha
Kısa Linki Kopyala

Doğa’m Evimde’ye uluslararası bir ödül daha

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, uzaktan eğitim programı Doğa’m Evimde ile ülkemizi, eğitim sektörümüzü gururlandırmaya devam ediyor.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, tüm eğitim süreçlerini dijitalleştiren Doğa’m Evimde programı ile bu kez Stevie® Ödül Programı 18. Uluslararası İş Ödüllerinin “Yılın en iyi Bilgi Teknolojileri Departmanı” kategorisinde dünya 3.sü olarak bronz ödüle layık görüldü.

Stevie® Ödülleri 2002 yılından beri, 30'dan fazla ülkeden binlerce projenin değerlendirildiği, Amerika’nın en prestijli organizasyonlarından biridir. Geçtiğimiz yıllarda ülkemizin önde gelen kurumlarının da ödül aldığı, her sene farklı jüri üyelerinin içinde bulunduğu yarışmada dünya çapında ünlü ve başarılı profesyoneller, projeleri değerlendirmektedir.

2021 Uluslararası iş ödüllerine ise dünya çapında 63 farklı ülkeden, 3.700’den fazla başvuru yapıldı. Stevie® ödül kazananları, 260’tan fazla yöneticinin ortalama puanlarına göre belirlendi. Ödüller, 8 Aralık 2021'de online etkinlikle sunulacak.

DOĞA’M EVİMDE BİR BAŞARI HİKAYESİ

Doğa’m Evimde programı, geçtiğimiz aylarda aldığı CIO Ödülleri ve IDC Türkiye Ödülü ile başarısını tescillemişti. Stevie® Uluslararası İş Ödülleri etkinliğinde elde edilen bu başarı ile Doğa’m Evimde Programı bu yıl üçüncü kez bağımsız organizasyonlarda ödüle layık görülmüş oldu.

Jüri üyeleri tarafından harika bir girişim olarak değerlendirilen Doğa’m Evimde, iyi bir ekip çalışmasının göstergesi olarak kabul edilerek Covid-19'un zorlu sürecini çok kısa sürede çözüme kavuşturduğu için önemli bir başarı hikayesi olarak görüldü.

DOĞA'M EVİMDE TÜRKİYE'NİN GURURU

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurucu Temsilcisi Serhat Özeren, dünya 3.lüğü getiren Doğa’m Evimde’nin eğitim sektörüne adını altın harflerle yazdırdığını belirterek, “Bu sadece bizim kurumumuza özgü bir başarı ve gurur kaynağı değil, tüm Türkiye’nin ve eğitim sektörünün gururudur” dedi.

Özeren, “yaklaşık bir buçuk yıldır, yaşam koşullarımızı, ticareti, eğitimi, turizmi pandemi belirliyor. Bütün insanlığın aldığı en önemli ders, bu süreçte karşımızda duruyor: Bilim ve teknolojik gelişimin önemi! Bu alanda, ihtiyaçlar zorunluluğa dönüştü. Amerika, Avrupa’nın dev ülkeleri, bu ihtiyaçları karşılamakta hızlı aksiyon alamadılar. Türkiye, gerek altyapı gerekse içerik dönüşümünde, en gelişmiş görünen ülkelerden önde olduğunu gösterdi. Biz, İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji olarak, bunu bir adım daha öteye taşıdık. Tamamlayıcı eğitim unsurlarımız ile hem uzaktan, hem hibrit eğitim süreçlerini yüksek verimlilik ile gerçekleştirdik. Doğa’m Evimde programı, e-doğa /m-doğa uygularımız ile fark yarattık. Bu başarının mimarları başta kurumumuzda Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı görevini başarıyla yürüten Hakan İnanır olmak üzere tüm ekibini ayrıca kutlamak isterim. Eğitimdeki öncü anlayışımız, bir kez daha ödüllerle tescillendi” şeklinde konuştu. 

STEVİE® ÖDÜLLERİ HAKKINDA

Stevie® Uluslararası İş Ödülleri, dünyanın önde gelen ödül programıdır. Dünya çapındaki kamu veya özel, kâr amacı güden ya da gütmeyen, irili ufaklı tüm kişi ve kuruluşlar adaylık başvurusunda bulunabilmektedirler. Stevie® Ödülleri yarışmaları, her yıl 70'den fazla ülkedeki kuruluşlardan 12.000'den fazla aday alır. Her tür ve büyüklükteki kuruluşu ve onların arkasındaki insanları onurlandıran Stevies, dünya çapında işyerinde olağanüstü performansları takdir etmektedir.

2021 Uluslararası İş Ödülleri®'nde Stevie Ödülü Kazananları

Yılın En iyi Bilgi Teknolojileri Departmanı
Altın STEVIE®  Ödül Sahibi
DHL Express Qatar, Doha, Qatar
Gümüş STEVIE® Ödül Sahibi
City of Sydney, Sydney, NSW, Australia
BRONZE STEVIE® Ödül Sahibi
DHL Express, Manama, Kingdom of Bahrain
ITU ETA Foundation Doga College, Istanbul, Turkey

Yılın Bilgi Teknolojileri Ekibi

Altın  STEVIE® Ödül Sahibi

Google, Mountain View, CA USA Google Maps Live View

Gümüş STEVIE® Ödül Sahibi

PT Pembangkitan Jawa - Bali (PJB), Surabaya, Indonesia: PJB Team successfully developed Integrated Reliability and Efficiency Optimization System (SOKKET)

Bronz  STEVIE® Ödül Sahibi

Ayala Land, Inc - Makati Development Corporation (MDC), Taguig City, Philippines: MDC's Project Optimus Team
Fastaff Travel Nursing and U.S. Nursing, Denver, CO USA: Fastaff IT Stack and Team Set It Apart to Provide Nurses Quickly During the Pandemic
Viettel Group, Hanoi, Vietnam: Data Analytics Center

Yılın Bilgi Teknolojileri Yöneticisi

Altın STEVIE® Ödül Sahibi
Philip Morris International, Lausanne, Switzerland: Michael Voegele, CTO
Bronz STEVIE® Ödül Sahibi
Umbrella IT, Moscow, Russia: Mikhail Menshinskiy, CEO

En İyi Teknik Destek Stratejisi ve Uygulaması

Altın STEVIE® Ödül Sahibi

Tata Consultancy Services, Mumbai, Maharashtra, India: Reimagining TCS IT to Innovate Business Model

Gümüş STEVIE® Ödül Sahibi

PT Pembangkitan Jawa - Bali (PJB), Surabaya, Indonesia: I-CARE For Effective And Efficient Enterprise Risk Management
PT Pembangkitan Jawa - Bali (PJB), Surabaya, Indonesia: Integrated Reliability & Efficiency Optimization System (SOKKET)
Roads and Transport Authority (RTA), Dubai, United Arab Emirates: Centralized Inspection System (CIS)
Tata Consultancy Services, Mumbai, Maharashtra, India: TCS Secure Borderless Workspaces (SBWS)

Bronz STEVIE® Ödül Sahibi

CSS Corp, Dallas, TX USA: CSS Corp’s innovative and customer-centric strategy
PT Pembangkitan Jawa - Bali (PJB), Surabaya, Indonesia: Creating New Corporate Culture of Employee Self-service and digital mindset through Personnel Management Administation (PMAN) Application
Ziraat Bank Turkey, Ankara, Turkey: New Trends in IT Demand Management at Ziraat Bank

En İyi Teknik Destek Çözümü - Bilgisayar Hizmetleri

Altın STEVIE® Ödül Sahibi

FintechOS, London, United Kingdom: FintechOS - Customer Centric Platform for Banks and Insurers
Bronz STEVIE® Ödül Sahibi

IBM, Armonk, NY, USA: IBM Services Essentials – The New Era of Invoicing with Intelligent Workflow

En İyi Teknik Destek Çözümü - Bilgisayar Teknolojileri

Altın STEVIE® Ödül Sahibi

Saggezza, Chicago, IL USA: Saggezza leverages AI to help large printing company LSC Communications save $6.2 million per year in shipping costs.

Bronz STEVIE® Ödül Sahibi

Enerjisa Üretim, Atasehir, Istanbul, Turkey: Enerjisa Üretim Company's Technical Support Solution
Roads and Transport Authority (RTA), Dubai, United Arab Emirates: MyRTA app

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar