KKTC Cumhurbaşkanı Tatar’dan Doğa’ya teşekkür

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 02.12.2021 tarih ve 14:23 saatinde Eğitim Haberleri kategorisine yazıldı. KKTC Cumhurbaşkanı Tatar’dan Doğa’ya teşekkür

makale içerik

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar’dan Doğa’ya teşekkür
Kısa Linki Kopyala

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar’dan Doğa’ya teşekkür

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurucu Temsilcisi Serhat Özeren, Yönetim Kurulu Üyesi Hatice Düzgün, kurum yöneticileri, Doğu Akdeniz Doğa Koleji yetkilileri KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ı ziyaret ederek eğitime dair önemli değerlendirmelerde bulundular.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Kolejinin uluslararası bir marka olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Tatar, KKTC’ye yapılan yatırımların Kıbrıs Türk Gençliği için oldukça önemli olduğunu dile getirerek Doğa Ailesine teşekkür etti. 

Cumhurbaşkanı Tatar, pandemi sonrası, her alanda olduğu gibi eğitim sektörünün de çok daha ileri noktalara taşınacağına dikkat çekti.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurucu Temsilcisi Serhat Özeren ise Cumhurbaşkanı Tatar’ın kabulüne teşekkür ederek “Kurum olarak Kıbrıs’ta olmaktan mutluyuz ve yatırımlarımız devam edecek” dedi.
Eğitim yatırımları, müfredatı ve pandeminin eğitime etkisinin değerlendirildiği görüşmede sosyal sorumluluk projeleri de konuşuldu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar