Öğretmenler için 1 milyon 200 bin fidan toprakla buluşturuluyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 24.11.2021 tarih ve 12:28 saatinde Eğitim Haberleri kategorisine yazıldı. Öğretmenler için 1 milyon 200 bin fidan toprakla buluşturuluyor

makale içerik

Öğretmenler için 1 milyon 200 bin fidan toprakla buluşturuluyor
Kısa Linki Kopyala

Öğretmenler için 1 milyon 200 bin fidan toprakla buluşturuluyor

Milli Eğitim Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı 'Öğretmenler Günü' dolayısıyla 1 milyon 200 bin fidanı toprakla buluşturdu.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Milli Eğitim Bakanlığımız ile beraber 'Öğretmenim İçin Bir Fidan' diyor, 1 milyon 200 bin fidanı toprakla buluşturuyoruz" ifadesini kullandı.

Pakdemirli, Twitter hesabından, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla video mesaj yayımladı. Paylaşımında, Öğretmenler Günü'nü kutlayan Pakdemirli, şunları kaydetti:

"Milli Eğitim Bakanlığımız ile beraber 'Öğretmenim İçin Bir Fidan' diyor, 1 milyon 200 bin fidanı toprakla buluşturuyoruz. Siz de GelecegeNefes.com adresinden fidan sahiplenebilir, sertifikalarını öğretmenlerimize hediye edebilirsiniz."

Pakdemirli, video mesajında da "Tüm öğretmenlerimize saygılarımı, sevgilerimi iletiyor, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ahirete irtihal eden tüm öğretmenlerimize rahmet diliyorum" ifadelerine yer verdi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar