Beden dili: birbirinizi sevdiğinizi nasıl anlayabilirsiniz?

Bu yazı Hasan ERYILMAZ tarafından 30.12.2019 tarih ve 00:17 saatinde Hayat kategorisine yazıldı. Beden dili: birbirinizi sevdiğinizi nasıl anlayabilirsiniz?

makale içerik

Beden dili: birbirinizi sevdiğinizi nasıl anlayabilirsiniz?
Kısa Linki Kopyala

O ve o. Birbirlerine bakarlar. Aralarında bir kıvılcım var. Cazibe, merak doğar. Ve hiçbir kelimeye gerek yok.

Ancak, hepimiz bize gönderilen dikkat işaretleri arasında ayrım yapamayız. Bunu nasıl öğrenir, kitabın yazarına sözsüz iletişimin yolları hakkında bilgi verir Francesco Padrini.

Erkek ve kadın birbirlerine sempati göstermek istediklerinde, büyük olasılıkla zaten iletişim kurmayı başardılar. Ve aralarında “bir şey” ortaya çıkarsa: ilgi, cazibe, iç temas, o zaman bu kelimeler olmadan bile derhal netleşir. Vücut dili - bir dizi seks işaretinden oluşan zor, belirsiz, benzersiz bir şifre: görgü, hareketler, duruşlar, bakışlar - "baştan çıkarma dansı" na yol açar.

KAFA MI, VÜCUT MU?

Herkes ortak tarafından gönderilen sinyalleri tanıyamaz. “Zihinle hareket etmeye alışkın olan insanlar, ilgi duydukları nesne ile bir konuşmada dikkat göstermek çok daha kolay ve mantıklı. Onlar için beden dili olan tuhaf şifre bir gizemdir ”diye açıklıyor biyo-enerjik terapist Francesco Padrini. “Aksine, diğerleri, daha fazla uzatmadan potansiyel bir eşin kalbini ve hislerini kazanmalarına izin veren bedenleri ve enerjileri ile daha fazla anlaşmaya varıyorlar.”

Her iki cinsiyette de yaygın olarak görülen en yaygın sinyalleri öğrenin ve sevdiğiniz biriyle açık bir şekilde oynamak istediğinizde kullanın. Hangi cinsiyet sinyalleri her iki cinsiyetin karakteristiğidir?

SHE

Birçok kadın çekici bir erkek gördüklerinde sezgisel seks sinyalleri verir. Ana parametreler ritim ve ölçüdür.

Ayakta: Kadın düzeliyor, biraz öne eğiliyor. Genellikle bir bacak hafifçe bükülür.

Oturmuş: Düz sırt, görünürde göğüs. Bazı kadınlar, “Temel İçgüdü” filmindeki ünlü sahnede Sharon Stone gibi, bağdaş kurup oturmaktan hoşlanırlar. Ayrıca sık sık bacaklarını, sanki kıyafet altında tayt veya çorap kontrol ediyormuş gibi sessizce inerler. Bazen çoraplarını yukarı iterek ayaklarını sallayabilirler.

Gülümseme: Zar zor işaretlenebilir veya açık ve mutlu olabilir. Bazı kadınlar dillerini hafifçe ısırır, dudaklarını yalar veya ısırır (şehvetli jest, dudaklarımızı nasıl ısırdığımızdan çok gergin).

Saçlarını sık sık düzeltir mi yoksa sürekli olarak pozisyonunu değiştirir mi? Senden hoşlandığından emin ol

Gözler: Bir erkeği doğrudan gözüne bakar ve bir anlığına kalır, artık olmaz (aksi takdirde takıntı hissi ortaya çıkar). Bundan sonra uzağa bakar ve bir süre sonra teknik tekrarlanır. Her birinin kendi tarzı vardır: bazıları için görünüm neşeli olabilir, diğerleri için kurnaz, diğerleri için çekingen.

Saç: Genellikle dokunur: üzerine bir el geçer, vurur ve düzeltir, sallar. Bununla birlikte, dikkatli olun: parmağında bir saç tokası sararsa, bu onun erotizminin göstereceğinden daha fazla alarm verecektir.

Kişi: İlgiyi veya stratejik nedenlerle dikkat dağınıklığını ve dikkatsizliği ifade edebilir. Acı veya tahriş belirtisi yok.

Eller: Bir kadın kendini biraz okşar ve bu potansiyel bir ortağa bir teklif gibi olur - sonuçta, bu dokunuşlar ona dokunmak ister. Yüzüne parmaklarıyla hafifçe dokunur, dudaklarının ve gözlerinin yanında durur veya kilidi düzleştirmek veya eğmek için saçlarına hareket eder. Hareketler yumuşak. Genellikle bir nesneye dokunur - masada duran bir bardak veya şişe. Bazen insana sanki kazara (örneğin, bir bardak almak için uzanarak) dokunmaya veya bir endişe göstermeye (var olmayan bir motu ceketinden çıkarmaya) karar verilir.

Hareket: Önemli bir nokta. Bir kadın genellikle pozisyonunu değiştirir ve kesinlikle doğaldır. Adama doğru eğilebilir, böylece mesafeyi azaltabilir ve daha samimi bir atmosfer yaratabilir ve sonra tekrar biraz geriye yaslanabilir, sonuçta çok baştan çıkarıcı görünür.

Yürüyüş: Bu sanat. Bir kadın yürüyor, kalçalarını sallıyor ve bu hareket abartılmamalı veya çok fazla oynanmamalıdır, aksi takdirde kaba görünecektir. Eğer incelikle yapılırsa, adam ayakta kalmaz.

OH

Seks sinyallerinin erkek cephaneliği kadınlardan daha küçüktür: çok az cicili vardır, adamın manyetik görünümü, bakışları ve jestleri nedeniyle çalışır. Tango dans eden bir adam hayal edin: Aksine, hile yapmaz, aksine sakin bir güvenle hareket eder, partnerinin sanatına ve ustalığına odaklanmasına izin verir.

Ayakta: Sırtını düzleştirir, omuzlarını, göğsünü düzleştirir. Yerde sıkıca durur, gereksiz hareketler yapmaz. Bir şeye (bir motosiklet veya bir araba, bir kafede bir bar tezgahında) ve oradan gözleriyle “ateş eder”, böylece bir kadına sinyaller gönderir ve aynı zamanda ona bakmaya davet eder.

Oturma: Sırt düz, omuzlar düzleştirilir, eller masanın üzerinde veya kolçaklardadır. Bacakları birbirinden ayrı oturuyor, duruşu doğal, bazen ayaklarının dibine ayak bileği oturarak oturabiliyor.

Aralarındaki mesafeyi kısaltır, kadına doğru ilerler, genellikle şans eseri ona dokunur

Bakın: Herkes kendi tarzına sahiptir. Birisi sözde "yırtıcı bakışını" kullanarak gözlerini hafifçe örter. Bazen erkek görüşleri kadınlardan daha uzun ve daha kavrayıcıdır (sonuçta, bir avcının rolünü bu şekilde alır), ancak saplantı anlamına gelmez. Bazı insanlar açık bir görünüm, neşeli ve kaygısız, neredeyse çocukça tercih ederler.

Eller: Çoğu zaman görünür durumdadırlar. Hareketler pürüzsüz, yumuşak, ölçülür. Bazen bir adam kravatını düzeltir (çok sık yaparsa - heyecanını verir). El kemerin üzerinde olabilir. Konuşma zaten tam hızdayken, genellikle bir kadınla ilgilidir, koluna ve omzuna dokunur. Bilerek dokunsal temasa başvurmaya karar verebilir: bir kadını elinden al, edin.

Hareket: En önemli şey onun güven ve esnekliğidir. Onunla arasındaki mesafeyi kısaltır, kadına doğru ilerler, sanki şans eseri dokunabilir.

Kaslar: Eğer bir erkek fiziksel olarak iyi durumda ise, fırsat kendini sunar sunmaz bunu kesinlikle sempati nesnesine gösterir. Ve bunun için çok fazla ihtiyacınız yok - örneğin, sahilde, arkadaşlarıyla voleybol oynayacak veya yüzme sırasında kendini gösterecek: güzel dalış yapacak ve suya atlayacak. Akşamları dar bir gömlek veya tişört giyecek.

Anahtar Kelimeler : O,ve,o.,Birbirlerine,bakarlar.,Aralarında,bir,kıvılcım,var.,Cazibe,,merak,doğar.,Ve,hiçbir,kelimeye,gerek,yok.

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar