Erkekler Neden Kravat Takar? Modelleri

Bu yazı Uğur Çetin tarafından 17.10.2019 tarih ve 17:15 saatinde Hayat kategorisine yazıldı. Erkekler Neden Kravat Takar? Modelleri

makale içerik

Erkekler Neden Kravat Takar? Modelleri
Kısa Linki Kopyala

Erkekler Neden Kravat Takar?

Kravat erkeklerin çekici gözükmek adına vazgeçilmez giyim eşyalarından birisidir.  Erkeklerde oldukça şık ve güzel bir görünüme sahip olan kravatlar iş ortamlarında ciddiyet kazandırmaktadır. Her türlü ortamlarda görülen kravat en çok iş ortamlarında görülmektedir. Öğle yemeklerinde üstünde  kravat ile oturan bir işçiyi herkes gözünde bir çalışan olarak yargılar.  Bir iş yerinde patron iseniz ciddiyet istediğiniz ortamda kravat takılmaz ise bu hoşunuza gitmezdi öyle değil mi? işte bu yüzden çalışma sahalarını düşünerek genellikle iş ortamlarında kravat takılır.

Klasik Kravat Modelleri Nelerdir?

Genellikle yaz veya bahar aylarında tercih edilmektedir. Düz bir renge sahip olan klasik kravatlar Noktalı kravat'tan Ekose kravata kadar 10 çeşit klasik kravat çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlere kravatkolik sitesinden bakabilirsiniz. (Klasik kravatlarda yanında mendiliyle oldukça şık görünmektedir.)

Slim Kravat Modelleri Nelerdir?

Slim kravatların birçok çeşidi bulunmaktadır. Adı üstünde oldukça ince bir yapıdadır. Yaz aylarında tercih edilebilir. Birçok kravatın çeşidi burada bulunur. Çünkü ince kravatların desenleri ve motifleri oldukça fazladır.

İpek Kravat Modelleri Nelerdir?

Dünyada en kaliteli ipekli kumaş Türkiye'de üretilir. Bu yüzden ipek kravat oldukça kıymetlidir. İpek kumaşı özelliğiyle karşımıza gelir. Bahar aylarında tercih edilebilir. Genellikle noktalı veya motifli olur. Rengarenk kumaşlı kravatlar bu kategorilerde bulabilirsiniz. 10 adet çeşidiyle birlikte kravatkolik sitesinde bulabilirsiniz.

Örgü Kravat Modelleri Nelerdir?

Örgü kravat, genellikle havaların soğuk olduğu zamanlarda insanların göğüslerini ısıtması amacıyla örgülü kravat kullanırlar. Düz renkli bir şekilde bulabileceğiniz gibi noktalı, çizgili ve daha 4 adet çeşidiyle birlikte kravatkolik sitesinde bulabilirsiniz. (Örgü kravat modellerinde yanında mendiliyle oldukça güzel görünmektedir.)

Pleksi Kravat modelleri Nelerdir?

Pleksi kravatlar, ebat olarak küçük boyutlardadır. Bedeniniz yani göğsünüz ince bir yapıya sahip ise pleksi kravatı tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında kullanabilirsiniz. Sıradan olmayan bir üründür. Genellikle metal ve altın renklerinde olur. Gümüş renkleri bulunur. Ortamlarda gezerken zengin ön yargısı verir. Normal kravatlar gibi kumaş değildir. Pleksi maddesinden yapılan bu kravat, ateşe karşı oldukça hassastır. Elinize aldığınızda plastik hissi verir ancak oldukça sağlamdır.

Anahtar Kelimeler : Erkekler,Neden,Kravat,Takar? Kravat,erkeklerin,çekici,gözükmek,adına,vazgeçilmez,giyim,eşyalarından,birisidir.,Erkeklerde,oldukça,şık..

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar