İnterneti hangi amaçlar için kullanıyorsunuz?

Bu yazı Hasan ERYILMAZ tarafından 13.08.2020 tarih ve 01:00 saatinde İnternet kategorisine yazıldı. İnterneti hangi amaçlar için kullanıyorsunuz?

makale içerik

İnterneti hangi amaçlar için kullanıyorsunuz?
Kısa Linki Kopyala

İnterneti inceleme yapmak, mail göndermek , alışveriş yapmak, gazete okumak, müzik dinlemek ve toplumsal medya için kullanıyorum.

Her saat başı gündemin değişmiş olduğu ülkemizdeki gelişimleri ve hayattaki gelişimleri takip etmek, aktüel konulardan anında haberdar olmak için internetten gazetelere haber sitelerine kolayca ulaşıpgündemden haberdar olabiliyorum. İşimle alakalı yada toplumsal hayatımla alakalı belge, evrak göndermem gerektiğinde mail ile bu tarz şeyleri gönderebiliyorum.

 

Bir şey almak isteğimde web üstünden alışveriş sitelerinden inceleme yapmış olup fiyat karşılaştırması yapmış olup ona nazaran alıyorum. Tatil için yahut iş için yaptığım seyahatlerimde kalacağım oteller ile alakalı hem fiyat araştırmasını bununla birlikte oteller ile alakalı satın alan yorumlarını internetten araştırıp o şekildeki seçim yapıyorum. Ulaşım için de tayyare bileti otobüs biletini de web aracılığı ile alıyorum. Sağlıkla alakalı olarak oldukca sık interneti kullanıyorum. Hastane ve doktorlar ile alakalı inceleme yapıyorum. Youtube üstünden müzik dinlemek ve film izlemek için web vazgeçilmezim oluyor.

Akıllı telefonlarda bulunan navigasyon uygulaması en oldukca kullandığım uygulamalardan biridir. İnternet bağlantısı ile navigasyon yardımıyla bilmediğim bir adres olduğunda oldukca rahatça navigasyonun yönlendirmesi ile bulabiliyorum. İnstagram, Twitter başta olmak suretiyle toplumsal medya ile de web sık sık hayatımdadır. Akıllı telefonlara birçok uygulamanın indirilebilmesi yardımıyla birçok web uygulamasına tek dokunuşla ulaşabilmekteyim.

Anahtar Kelimeler : İnternetiincelemeyapmak,,mail,göndermek,,,alışveriş,yapmak,,gazete,okumak,,müzik,dinlemek,vetoplumsalmedya,için,kullanıyorum. Her,saat,başı,gü..

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar