Yürüyüş Yaparak Para Kazandıran Uygulamalar Nelerdir?

Bu yazı Hasan ERYILMAZ tarafından 15.06.2022 tarih ve 23:18 saatinde İnternetten Para Kazanma kategorisine yazıldı. Yürüyüş Yaparak Para Kazandıran Uygulamalar Nelerdir?

makale içerik

Yürüyüş Yaparak Para Kazandıran Uygulamalar Nelerdir?
Kısa Linki Kopyala

Son yıllarda yürüyüş yaparak para kazanmak oldukça keyifli bir iş. Özellikle yürümeyi seven kişiler ekstra para kazanacaklar.

Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak

Son yıllarda yürüyüş yaparak para kazanmak oldukça keyifli bir iş fikri haline geldi. Özellikle yürümeyi seven kişiler ekstra para da kazanabilecekler. Peki, yürüyerek nasıl para kazanılır? Sorusu merak ediliyor. Sizlere konu ile ilgili önemli bilgiler vereceğiz.

Yürüyüş yaparak para kazanmak ister misiniz? Her gün bir yerlere gitmek için yürümemiz gerekiyor. Dolayısı ile yürüyerek para kazanmak son derece güzel bir fikirdir. Bu sistem üzerine kurulu uygulamalar sayesinde yürüyerek para kazanabileceksiniz. Günlük yapacağınız yürüyüşler veya egzersizler sayesinde kazanç elde etmiş olacaksınız. Para kazanma fikirlerinden biri olarak pek çok insanın dikkatini çeken bir konudur. Yürüyerek para kazandıran uygulamalar sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde aylık ciddi tutarlar kazanabilirsiniz. Yüzme, kolu, yürüyüş ve çeşitli egzersizler yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Sizlere bu uygulamalar hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz.

Öncelikle yürüyerek para kazandıran uygulamalar oldukça merak ediliyor. Bu uygulamaları cep telefonunuzun mağazadan indirebilirsiniz. Apple telefon kullananlar Apple Store, Android telefon kullananlar ise Google Play üzerinden indirebilir. Sizlere yürüyerek para kazanacağınız uygulamaların isimlerini vereceğiz.

Para Kazandıran Uygulamalar Nelerdir?

Para kazandıran uygulamalar sayesinde sizler de kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde yurt dışında çoğu insanın telefonunda bu uygulamalar yüklüdür. Türkiye’de ise son yıllarda popüler bir para kazanmak fikri oldu. Her gün bir yerlere gideriz ve kilometrelerce yürümek durumunda kalırız. Bu süreçte uygulama aktifleşir ve kazanmaya başlarsınız

 1. Lympo
 2. PK Coin
 3. Achievement
 4. Rover
 5. Stepbet
 6. Sweatcoin
 7. Higi
 8. FitFetti
 9. MapMyFitness
 10. People Walker

 

Yukarıda belirttiğimiz uygulamalardan birisini indirerek üye olmanız gerekiyor. Uygulama içerisinde sizlerden kilo, boy vb. bilgiler istenebilir. Çünkü yürüyerek kilo vereceğiniz için ekstra kazanç sağlamanıza olanak sağlıyorlar. Sizler de her gün yürüyorsanız bu uygulamalar sayesinde para kazanabilirsiniz.

 1. Lympo ile Yürüyerek Para Kazan!

Lympo uygulaması kullanıcılarına egzersiz yapmalarını teşvik eden bir uygulamadır. Lympo sayesinde aylık düzenli olarak yürüyüş yaparak para kazanabileceksiniz. Uygulama içerisinde bazı görevler bulunuyor. Bu görevleri yaparak puan kazanırsınız. Hem Android hem de IOS cihazlar da kullanılmaktadır. Özellikle bu uygulamaya karşı ilgi her geçen gün artıyor.

 1. PK Coin ile Yürüyerek Para Kazan!

Yürüyerek para kazandıran PK Coin uygulaması sadece IOS cihazlar da kullanılmaktadır. Apple telefonu olan herkes bu uygulamayı indirerek para kazanabilir. Apple Watch ve akıllı saatler ile uygulama çalışmaktadır. Aynı zamanda uygulama da Premium hizmetler bulunuyor. Bu sayede çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Kazandığınız parayı hesabınıza kolaylıkla gönderebilirsiniz.

 1. Achievement ile Yürüyerek Para Kazan!

Yürüyüş yaparak para kazandıran uygulamalar arasında en çok tercih edilendir. Bu uygulama kullanıcılarına kazanç sağlama hizmeti veriyor. Aynı zamanda yürüyüş, koşu, bisiklet ve yüzme gibi aktivitelerden de para kazanabilirsiniz. Bunların yanı sıra Achievement uygulaması’nda bulunan anketlere katıldığınız daha çok para kazanabilirsiniz. 10 bin puana ulaştığınız zaman hesabına 10 dolar yatırılır.

 1. Rover ile Yürüyerek Para Kazan!

Rover uygulamasını genellikle köpek gezdiren kişiler kullanıyor. Yürüyüş yaparak para kazanmak istiyorsanız sizler de Rover uygulamasını indirin. Köpeğinizi gezdirirken kazanç sağlayabilirsiniz. Özellikle hayvan gezdiren kişiler ekstra ücret kazanabilir.

 1. Stepbet ile Yürüyerek Para Kazan!

Bu uygulaması genellikle Fitness yapan kişiler kullanmaktadır. Özellikle yurt dışında en popüler yürüyerek para kazandıran uygulamalardan biridir. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlar ve sizi motive eden bir uygulamadır. Ancak bu uygulama da ilk olarak hedeflerinizi belirlemelisiniz. Eğer 1 ayın sonunda hedefinize ulaşamazsanız para kazanamazsınız. Bu yüzden Fitness konusunda iddialı kişiler kullanmalıdır.

 1. Sweatcoin ile Yürüyerek Para Kazan!

Bu uygulama kripto para vermektedir. Adından da anlaşılacağı gibi (coin) para kazandıran bir uygulamadır. Günde 5.000 adım attığınız zaman 5 Sweatcoin kazanmış olacaksınız. Uygulama üzerinden paranızı hem nakit hem de hediye çeki olarak alabileceksiniz. Aynı zamanda Paypal üzerinden 1.000 dolar nakit para alabilirsiniz. Ancak bu kadar kazanç elde etmek için 18 ay uygulamayı kullanmanız gerekiyor.

 1. Higi ile Yürüyerek Para Kazan!

Amerika’da eczaneler de Higi’ye ait ölçüm istasyonları bulunuyor. Kilo, tansiyon ve vücut yapı gibi ölçümleri yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Dolayısı ile ABD bazlı bir uygulamadır. Yürüyüş yapmanız için sizleri teşvik eden bir uygulamadır. Aynı zamanda haftalık ve aylık görevleri yaptığınızda daha fazla kazanç sağlarsınız.

 1. FitFetti ile Yürüyerek Para Kazan!

Sponsor bulma uygulaması olarak bilinen FitFetti ile yürüyerek para kazanabileceksiniz. Hafta da 10 kilometre yürüdüğünüz zaman 10 dolar kazanabilirsiniz. Motivasyon odaklı bir uygulama olduğu için sizleri yürüyüş yapmaya teşvik ediyor. Ancak bu uygulama IOS için yapılmıştır.

 1. MapMyFitness ile Yürüyerek Para Kazan!

MapMyFitness uygulaması sizlere her gün çeşitli görevler verir. Sizler bu görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Yürüyerek para kazandıran uygulamalardan biridir. Genellikle hediye para çeki veriyor. Aynı zamanda sadece Under Armour markasına ait ürünleri hediye çeki ile alabilirsiniz. Dolayısı ile nakit para ödüllü bir uygulama değildir. Eğer nakit para kazanmak istiyorsanız diğer uygulamaları indirmelisiniz. Aynı zamanda Fitbit gibi akıllı saatler de çalışan bir uygulamadır.

 1. People Walker ile Yürüyerek Para Kazan!

Sizler de yürüyüş yaparak para kazandıran bir uygulama arıyorsanız People Walker adlı uygulamayı indirebilirsiniz. Yürüyüş arkadaşı bulma üzerine kurulu bir uygulama olduğunu belirtmek isteriz. Uygulamaya üye olurken ücret ödemeniz gerekiyor. People Walker üyesi ile yürüyüş yaptığınız zaman para kazanabilirsiniz. Ancak bu uygulama sadece Amerika da aktif bir şekilde kullanılıyor. Eğer sizler de sık sık yürüyen veya spor yapan biriyseniz yürüyerek para kazandıran uygulamalar içerisinde birini indirebilirsiniz. Her uygulamanın kullanıcısına sunduğu hizmet farklı olsa da sizlerin para kazanmasını sağlıyor. Yürütmeyi seven herkes bu uygulamaları kullanarak haftalık veya aylık nakit ödeme alabilir.

Anahtar Kelimeler : Son,yıllarda,yürüyüş,yaparak,para,kazanmak,oldukça,keyifli,bir,iş.,Özellikle,yürümeyi,seven,kişiler,ekstra,para,kazanacaklar.

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar