Olayları veya hayatınızı test edemediğiniz durumlarda nasıl hissedersiniz?

Bu yazı Hasan ERYILMAZ tarafından 10.08.2020 tarih ve 01:20 saatinde Saglik bilgisi kategorisine yazıldı. Olayları veya hayatınızı test edemediğiniz durumlarda nasıl hissedersiniz?

makale içerik

Kısa Linki Kopyala

Karşımıza çıkan vakaları yada hayatımızı test edemediğimizi düşündüğümüz zamanlar olur. Bu benzer biçimde zamanlarda herkes kuvvetsiz ve aciz hissederiz bizlere yardım edebilecek birilerinin olmasını dileriz. Belki her şeye bir kenara koyarak beklemeyi seçeriz bir ihtimal de hayatımızın kontrolünü elimize almak için çabalamayı. Hayatın arasında birçok yorulduğumuz vakit olacaktır çevredeki insanların samimiyetini sorguladığımız, maddi durumdan kaygılandığımız ve aile içi problemlerimizin olduğu. Herkesin başına iyi ve fena şeyler gelecektir fakat tekrar de yaşamın kontrolü sizden gitmiş olmayacak.Kötü şeylere sebep olmuş olabilirsiziniz oldukça başarıya ulaşmış biri de olmayabilirsiniz fakat hala çözülebilir bulunduğunu hatırlamalısınız. Üzgün, kırgın, yorgun, endişeli ve şaşkın olabilirsiniz. Olaylar sizin kontrolünüzdeyken birden her şey yerle bir olabilir ve korkabiliriz. Yine de kuvvetli olmamız ve başımıza gelen vakaları ve hayatımızın kontrolünün bizde bulunduğunu bilmeliyiz. Kendimizi kendinizi motive edici cümleler söylemeyi denemelisiniz. Bazen hiç bir şey yapmamak oldukça şey yapmaktır. Beklemeyi ve sabretmeyi bilmeliyiz. Duygu halimizi mantıklı kararlar vermemize mani olmadan yaşayabilmeyi bilmeliyiz.

Anahtar Kelimeler : Karşımıza,çıkanvakalarıyadahayatımızıtestedemediğimizi,düşündüğümüz,zamanlar,olur.,Bubenzer,biçimdezamanlardah..

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar