94. Oscar Ödülleri ne zaman düzenlenecek?

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 28.05.2021 tarih ve 09:37 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. 94. Oscar Ödülleri ne zaman düzenlenecek?

makale içerik

94. Oscar Ödülleri ne zaman düzenlenecek?

94. Oscar Ödülleri ne zaman düzenlenecek?

Oscar Ödülleri olarak da bilinen ve sinema dünyasının en prestijli ödüllerinden olan Akademi Ödülleri'nin 94'üncüsü gelecek sene martta düzenlenecek.

Akademi Ödülleri yönetimi ve ABC kanalı tarafından yapılan açıklamada, 94. Oscar Ödülleri'nin 27 Mart 2022'de gerçekleştirileceği ve planlamalara şimdiden başlandığı belirtildi.

CORONA ÖNLEMLERİ KALDIRILIYOR

Açıklamada, ödül töreninde, corona virüs önlemlerinden dolayı bu yıl uygulanan kısıtlamaların kaldırılacağı ve iptal edilen yan etkinliklerin de yeniden yapılacağı bildirildi.

ADAYLAR 8 ŞUBAT'TA BELLİ OLACAK

Adayların, 8 Şubat 2022'de açıklanacağı belirtilen açıklamada, tarihler konusunda değişikliğe gidilebileceğinin de altı çizildi.

SİNEMA ŞARTI ARANMAYACAK

Açıklamada corona virüs kısıtlamalarının sinema sektörü üzerinde devam eden etkisi nedeniyle 2022'de aday olacak filmler için de bir sinemada gösterime girme veya kablolu kanalda yayınlanma şartının aranmayacağı kaydedildi.

Chris Pratt başrollü The Tomorrow War'dan fragman

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar