Ajda Pekkan 75 kişilik kadrosuyla sahnede

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 28.08.2021 tarih ve 17:13 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Ajda Pekkan 75 kişilik kadrosuyla sahnede

makale içerik

Ajda Pekkan 75 kişilik kadrosuyla sahnede
Kısa Linki Kopyala

Ajda Pekkan 75 kişilik kadrosuyla sahnede

Pandemi sonrası İstanbul’da ilk kez konser sahnesine çıkan Ajda Pekkan, açıkhavada hayranıyla bir araya geldi. Süper Star’ın 75 kişilik dev kadrosuyla hazırladığı özel şovu zamansız şarkılarıyla eşsiz bir konser deneyimi yaşattı.

Fişekhane Deniz Konserleri serisi Ajda Pekkan’ın muhteşem konseriyle başladı. 75 kişilik dev kadrosuyla sahneye çıkan süper star özel şovu ve performansıyla hayranlarını büyüledi.

Sahneye modacı Züleyha Kuru imzalı elbisesiyle çıkan Pekkan, “Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile”, “Hoş Gör Sen”, “Bambaşka Biri”, “Dünyadan Uzak”, “Yakar Geçerim” ve “Kimler Geldi Kimler Geçti” gibi hit parçalarıyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Küresel iklim krizine değinen sanatçı “Bir ağacın yetişmesi nereden baksanız 20 yıl ve bizim kaybedecek bırakın 20 yılı 20 ayımız bile yok. Bu uyarıları şimdi duymazsak çok ama çok geç olacak. Bu dünya hepimizin. Ağacıyla, hayvanıyla güzel. Gidecek hiçbir yerimiz yok. O yüzden herkes üzerine düşen görevi yapmazsa, yaşayacak bir yerimiz de olmayacak” diye belirtti.Fişekhane Deniz Konserleri’nde yer alacak diğer sanatçılar:

Edis – 28 Ağustos
Selami Şahin – 3 Eylül
Berkay – 10 Eylül
Şevval Sam – 11 Eylül
Serdar Ortaç – 17 Eylül
Buray – 18 Eylül
Mor ve Ötesi – 24 Eylül
Sertab Erener – 25 Eylül
Erol Evgin – 1 Ekim

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar