Akbank Caz Festivali 1 Ekim'de Galataport'ta başlıyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 11.09.2021 tarih ve 09:28 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Akbank Caz Festivali 1 Ekim'de Galataport'ta başlıyor

makale içerik

Akbank Caz Festivali 1 Ekim'de Galataport'ta başlıyor

Akbank Caz Festivali 1 Ekim'de Galataport'ta başlıyor

Akbank Caz Festivali 1 Ekim'de başlıyor. Festival bu yıl 10 farklı mekanda özel performanslara sahne olacak. Festivalin açılışı bu yıl Galataport'ta yapılacak.

31 yıldır şehir ve caz kültürünü bir araya getiren Akbank Caz Festivali 1 Ekim'de başlıyor. Festival bu yıl açılışını Galataport İstanbul Paket Postanesi’nde Elif Çağlar ve Defjen Daf Ensemble konseriyle yapacak.Festivalde Selen Gülün'ün, kadın şarkı yazarı ve bestecilerin görünürlüğünü artırmayı amaçlayan Kadınlar Matinesi projesi de sahnelenecek.Kadınlar Matinesi'nde, Selen Gülün’e Çağıl Kaya, Özge Fışkın ve Jülide Özçelik eşlik edecek.İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions’ın geçen yıl yayımlanan Bir Zamanlar Şimdi albümünün ilk canlı performansı da bu festivalde yapılacak.Okay Temiz, Oriental Wind’in 70’lerin başında Stockholm’de başlayan yolculuğunu festival sahnesine taşıyacak. Baki Duyarlar, JazzArk Project ile Şennur Dinleyen ve Tolga Karaslan’ı ağırlayacak.Kamufle Lara Di Lara, 2 Ekim akşamı Müze Gazhane’de konser verecek. Festival, 10 Ekim'e dek sürecek.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar