Angelina Jolie, Eternals galasına çocuklarıyla katıldı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 19.10.2021 tarih ve 07:54 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Angelina Jolie, Eternals galasına çocuklarıyla katıldı

makale içerik

Angelina Jolie, Eternals galasına çocuklarıyla katıldı
Kısa Linki Kopyala

Angelina Jolie, Eternals galasına çocuklarıyla katıldı

Angelina Jolie, başrolünde yer aldığı fantastik-bilim kurgu türündeki Eternals filminin galasına çocuklarıyla birlikte katıldı. Jolie, elbisesinin şıklığı ve çene aksesuarıyla beğeni toplarken, kızı Zahara'nın kıyafetinde önemli bir ayrıntı göze çarptı.

Hollywood’un ünlü yıldızı Angelina Jolie, başrolde yer aldığı Eternals filminin galasına ailece katıldı.46 yaşındaki Oscar’lı oyuncu, Hollywood’daki Dolby Tiyatrosu’nda gerçekleşen prömiyere, beş çocuğuyla birlikte gitti.Jolie, kırmızı halıda Maddox (20), Zahara (16), Shiloh (15) ve ikizleri Vivienne ve Knox (13) ile birlikte poz verdi. 17 yaşındaki oğlu Pax, aile boyu galada boy göstermedi.Jolie, galaya Balmain imzalı bir elbiseyle katılmayı seçti. Tiffany Co. ve Beladora marka akseuarlarıyla da göz dolduran Jolie’nin çenesindeki aksesuar, en dikkat çekeniydi.Zahara, gala için annesinin gardırobundan bir kıyafet seçmişti. Jolie’nin 2014 yılı Oscar töreninde giydiği Elise Saab imzalı kıyafet, bu kez Zahara’nın üstündeydi.Angelina Jolie ile Brad Pitt, 2014 Oscar'ında birlikte böyle poz vermişti. Çift, 2016'da boşanma davası açtı, Nisan 2020'de de resmen boşandı. Velayet ve finansal paylaşım konularında mücadeleleri mahkemede sürüyor.Oscar’lı yönetmen Chloe Zhao’nun yönetmen koltuğuna oturduğu Eternals filmi, 5 Kasım’da gösterime giriyor.Fantastik ve bilim kurgu türündeki film, kozmik varlıklar olan Celestiallar’ın milyonlarca yıl önce insanlar üzerinde deneyler yaparak Eternallar ve Deviantlar’ı yaratma hikayesini anlatıyor. Süper güçlere sahip iki grup, hangi ırkın daha yüce olduğunu kanıtlamak için tarih boyunca birbiriyle mücadele ediyor.İşte Eternals galasında Angelina Jolie ve ailesinden yansıyan kareler...Eternals'ın fragmanı ve afişi (Haber Detay - Tıkla Oku)

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar