Anya Taylor Joy: Oyunculuğu bırakmayı düşündüm

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 24.06.2021 tarih ve 06:53 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Anya Taylor Joy: Oyunculuğu bırakmayı düşündüm

makale içerik

Anya Taylor Joy: Oyunculuğu bırakmayı düşündüm
Kısa Linki Kopyala

Anya Taylor Joy: Oyunculuğu bırakmayı düşündüm

Anya Taylor-Joy, The Queen's Gambit ve Emma'da çıkış yaptığı rollerin hemen öncesinde oyunculuğu bırakmak üzere olduğunu itiraf etti.

The Queen's Gambit'teki performansıyla Mini Diziler veya Televizyon Filmi dalında Altın Küre En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan, Emma'daki rolüyle Komedi veya Müzikal Film kategorisinde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne aday gösterilen Anya Taylor-Joy kariyeri hakkında konuştu.Independent Türkçe'nin haberine göre 25 yaşındaki oyuncu rolleri kaptıktan ve tüm enerjisini kendi kimliğinin aksine başka kişileri ayrıntılarıyla anlatmaya ayırdıktan sonra mesleğinden şüphe duymaya başladığını anlattı.ABD doğumlu Arjantinli-İngiliz sinema ve dizi oyuncusu; Emma rolünü alında paniklediğini itiraf etti.Anya Taylor-Joy "Emma baştan itibaren güzel olması gereken bir roldü ve ben bunu daha önce yapmamıştım. Yaratıkları, aykırı tipleri, bu tür şeyleri oynuyordum" dedi.Bir nedenden dolayı bir tür çocukluk travmasını tetiklendiğini ve yapamayacağını düşündüğünü söyleyen televizyon yıldızı, insanları hayal kırıklığına uğratmaktan korktuğunu itiraf etti.Anya Taylor-Joy "Emma, Dün Gece Soho'da (Last Night in Soho) ve The Queen's Gambit'teki rollerim için tüm yıl boyunca, toplamda bir hafta izin yaptım. Delice bir şeydi ve çoktan 'Ah, bunu yapabilir miyim bilmiyorum' dediğim duygusal bir sürece giriyordum" dedi.Taylor-Joy, "Şimdi kulağa çılgınca geliyor biliyorum ama o dönem oyunculuğu bırkamayı düşündüm. Ama beni en çok değiştiren o yıl oldu. İşime yeniden aşık oldum" dedi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar