Britney Spears'ın 25 yıllık menajeri Larry Rudolph istifa etti

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 07.07.2021 tarih ve 07:04 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Britney Spears'ın 25 yıllık menajeri Larry Rudolph istifa etti

makale içerik

Britney Spears'ın 25 yıllık menajeri Larry Rudolph istifa etti
Kısa Linki Kopyala

Britney Spears'ın 25 yıllık menajeri Larry Rudolph istifa etti

Yıllardır babasının vasiliğinden kurtulmak için hukuk mücadelesi veren şarkıcı Britney Spears'ın 25 yıldır menajerliğini yapan Larry Rudolph, görevini bıraktığını açıkladı. Rudolph, şarkıcının emekli olmayı düşündüğünü söyledi.

Geçen hafta Los Angeles mahkemesinde babasının kölesi haline geldiği yönünde ifade veren Britney Spears cephesinde bir gelişme daha yaşandı. Şarkıcının 90'ların ortasından beri menajerliğini yürüten menajeri Larry Rudolph, istifa ettiğini açıkladı.Miley Cyrus, Aerosmith ve Pitbull gibi ünlü şarkıcıların da menajerliğini yürüten Rudolph, Britney'in babası Jamie Spears ve yardımcı vasisi Jodi Montgomery'ye yazdığı mektupta istifa nedenini şu sözlerle açıkladı:"Britney ve benim en son iletişim kurmamızın üzerinden iki buçuk yıldan fazla zaman geçti, bu süre zarfında süresiz olarak işine ara vermek istediğini düşündüğünü belirtmişti. Bugün erken saatlerde Britney'nin resmi olarak emekli olma niyetini dile getirdiğini farkına vardım. Menajeri olarak, profesyonel hizmetlerime artık ihtiyaç duyulmadığı için ekibinden istifa etmenin Britney'nin çıkarına olduğuna inanıyorum."Hiçbir zaman şarkıcının vasilik davası sürecine dahil olmadığını belirten Rudolph, "Birlikte 25 yıl boyunca başardıklarımızdan inanılmaz derecede gurur duyduğunu" söyledi.Rudolph mektubunun sonunda Britney'e ömür boyu mutluluk dilerken ihtiyacı olduğu her zaman yanında olacağını vurguladı.90'lara kadar müzik endüstrisinde avukat olarak çalışan ve Backstreet Boys, Justin Timberlake ve Jessica Simpson gibi ünlülerin davalarını takip eden Rudolph, Britney'in sesini dinledikten sonra şarkıcının Jive Records ile kaset anlaşması yapmasını sağlamıştı.O günden beri Britney ile çalışan Rudolph, 2007'de görevini bırakmış ancak vasilik davasının ardından şarkıcının şöhretini canlandırmak için tekrar onunla çalışmaya başlamıştı. 2019'da Variety Dergisi'ne röportaj veren Rudolph, "Hayatının üçte ikisi onunla birlikte geçti. O neredeyse kendi kızım gibi" demişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar