BTS'ten RM: İngilizceyi Friends'ten öğrendim

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 28.05.2021 tarih ve 09:56 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. BTS'ten RM: İngilizceyi Friends'ten öğrendim

makale içerik

BTS'ten RM: İngilizceyi Friends'ten öğrendim
Kısa Linki Kopyala

BTS'ten RM: İngilizceyi Friends'ten öğrendim

Liverpool'un Alman teknik direktörü Jürgen Klopp'tan sonra Friends Özel Bölümü'nde (Friends Reunion Special) yer alacak K-Pop grubu BTS'in üyelerinden Kim Nam-joon (RM) da, İngilizceyi diziden öğrendiğini söyledi.

K-Pop grubu BTS adıyla RM olarak da tanınan Kim Nam-joon, magazin ve kültür sitesi ET'nin çevrimiçi yayınına katılarak "Bu özel bölüm için çok heyecanlıyım, Friends oyuncularıyla gerçekten arkadaş olabileceğimi düşünüyorum" dedi. Friends dizisinin hayatında önemli bir rol oynadığını belirten Kim Nam-joon "Ross, Chandler, Monica, bu karakterler benim ABD'deki İngilizce öğretmenlerimdi" ifadelerini kullandı.Jürgen Klopp: İngilizceyi Friends sayesinde öğrendim / Haber Detay-Tıkla OkuGüney Kore'deki gençliğinde diziyi bu DVD'lerden izlemeye başladığını söyleyen Kim, önce Korece altyazıları kullandığını, daha sonra İngilizce altyazılara geçtiğini, dilbilgisi ilerledikçe altyazılara nihayetinde ihtiyacı kalmadığını belirtti.RM, Friends'in kendisi için ne kadar önemli bir dizi olduğunu önceden de kamuoyuyla paylaşmıştı. BTS, 2017'de ABD'li talkshow programcısı Ellen DeGeneres'in programına katılmış, Kim yayında annesinin dizinin tüm bölümlerini eskiden DVD formatında satın aldığını söylemişti.Kim'in doğduğu 1994'te yayın hayatına başlayan ünlü dizi, yıllar boyunca gündemden düşmemiş kendine has sadık bir hayran kitlesi oluşturmuştu. BTS'in dizide rol alacağını öğrenen hayranlarıysa sosyal medyada bu kararı sevinçle karşılamıştı.Öte yandan, özel bölümün yönetmeni Ben Winston ise grup üyelerinin dizide çok kısa bir sahnede rol alacağını söyleyerek hayranlara çok büyük beklentilere girmemesini söylemişti. Twitter'dan paylaşımında Winston, "Beklentilerinizi çok yükseltmemenizi isterim, BTS çok kısa bir süreliğine görülecek" demişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar