Bursa'da Cem Adrian rüzgarı: Bu geceyi en güzel hatıralarıma yazacağım

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 14.08.2021 tarih ve 11:00 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Bursa'da Cem Adrian rüzgarı: Bu geceyi en güzel hatıralarıma yazacağım

makale içerik

Bursa'da Cem Adrian rüzgarı: Bu geceyi en güzel hatıralarıma yazacağım
Kısa Linki Kopyala

Bursa'da Cem Adrian rüzgarı: Bu geceyi en güzel hatıralarıma yazacağım

Bursa'da konser veren Cem Adrian, "Şu ana kadar ki en güzel konserimiz bu. Bu geceyi en güzel hatıralarıma yazacağım" dedi.

59. Uluslararası Bursa Festivali'nde Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda Cem Adrian, konser verdi.

Şarkılara ve türkülere getirdiği özgün yorumuyla özel bir dinleyici kitlesi edinen Adrian, dinleyicilerini 'Sen Benim Şarkılarımsın' ile selamladı. Kendi şarkılarının yanı sıra, sevilen türkülerini de seslendiren Adrian'a, repertuarının bir bölümünde şarkıcı Melis Sökmen eşlik etti. İkilinin, 'Gemiler' düeti, ilgi görürken, alanı dolduran binlerce kişi şarkıya eşlik etti.

Adrian'ın 'Sen Gel Diyorsun' ve 'Ben Seni Çok Sevdim' adlı şarkılarında dinleyiciler duygusal anlar yaşadı. 'Uzun İnce Bir Yoldayım' ve 'Sarı Gelin' gibi türküler ise hep bir ağızdan söylendi.

Alanı dolduranlara teşekkür eden Adrian, "Birbirimizi çok özledik. Gerçekten, şu ana kadar ki en güzel konserimiz bu. O kadar içten söylüyorsunuz ki" dedi.

Bursa ile ilgili bir anısını da konsere katılanlarla paylaşan Adrian, "2005 yılında Bursa'daki ilk konserimde 20 kişi vardı, ilk imza günüme kimse gelmedi. O zamanlar, garsonlar peçeteyle imza almıştı. Bu geceyi en güzel hatıralarıma yazacağım" diye konuştu.
2 saat sahnede kalan Adrian, alkışlar eşliğinde programını tamamladı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar