‘Çekmecemde Sanat Var’ konserleri başladı: Anıl Piyancı sahnede

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 24.06.2021 tarih ve 17:30 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. ‘Çekmecemde Sanat Var’ konserleri başladı: Anıl Piyancı sahnede

makale içerik

‘Çekmecemde Sanat Var’ konserleri başladı: Anıl Piyancı sahnede

‘Çekmecemde Sanat Var’ konserleri başladı: Anıl Piyancı sahnede

Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği ‘Çekmecemde Sanat Var’ açık hava konserlerinin açılışında sahne alan rap müziğin ünlü ismi Anıl Piyancı, pandemiden sonra ilk konserinde Halkalı’daki Nurettin Şen Parkı’nda hayranlarıyla buluştu.

Anıl Piyancı konserine özellikle gençler büyük ilgi gösterdi. Konser alanının girişinde HES kodu sorgulaması ve ateş ölçümü yapıldı.

Aylar sonra konser vermenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden sanatçı Anıl Piyancı Küçükçekmece seyircisine teşekkür ederek, “İnanılmaz eğlendim. Uzun zaman sonra sahneye çıkınca zannettim ki çok uzun yıllar geçmiş" dedi. 

SES YARIŞMASININ KAZANANLARI BELLİ OLDU

Etkinlik kapsamında, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Küçükçekmece Sesini Arıyor Online Ses Yarışması'nda da son 15 kişi arasına kalan yarışmacılardan ilk üçe girenlere ödülleri takdim edildi. Yarışmada ilk 3 halk ve jüri oylarıyla belirlendi. Küçükçekmece Belediyesi Müzik Akademisi'nin düzenlediği yarışmada 3'üncü olan Adnan Zeybek'e 2 bin TL, 2'inci olan Selma Ergül'e 3 bin 500 TL, 1'inci olan Berke Bohçacı'ya 5 bin TL ve 60 yaş özel kategoride yarışarak 1'inci olan Vildan Öğüt'e 5 bin TL ödül verildi.

KONSERLER YAZ BOYUNCA DEVAM EDECEK

'Çekmecemde Sanat Var' açık hava konserleri; Pinhani, Melihat Gülses, Niyazi Koyuncu, Zeynep Bakşi Karatağ, Ahmet Aslan, Rumeli Ekrem, Necati ve Saykolar ve Kendinden Hallice/ Emre Fel ile sürecek.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar