Cem Yılmaz: Cilalı Taş Devri'ne gönderseniz orada da güldürürüm

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 12.11.2021 tarih ve 08:47 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Cem Yılmaz: Cilalı Taş Devri'ne gönderseniz orada da güldürürüm

makale içerik

Cem Yılmaz: Cilalı Taş Devri'ne gönderseniz orada da güldürürüm
Kısa Linki Kopyala

Cem Yılmaz: Cilalı Taş Devri'ne gönderseniz orada da güldürürüm

Cem Yılmaz, "Beni Cilalı Taş Devri'ne gönderseniz orada da güldürürüm. Beni 4'üncü, 5'inci boyutun yaşandığı 26. yüzyıla da göndersen orada da güldürürüm. Bu bir iddia değil bu bir realite" dedi.

İş ve marka dünyasının yanı sıra, ünlü isimlerin bir araya geldiği 'Brand Week Istanbul' saat 17.15'te Cem Yılmaz'ın katılımıyla Zorlu PSM'de düzenlendi.'Brand Week Istanbul'un 'Inspiration Hall' bölümünde '21.Yüzyılda Farklı Olmak' başlıklı söyleşide komedyen Yılmaz, Ralli Şampiyonu Burcu Burkut Erenkul ve voleybolcu Eda Erdem, soruları yanıtladı.Yaptığı esprilerle salondakileri güldüren Yılmaz, "Bir çoğumuz, elimizdeki imkanlarımız alınsa, Taş Devri'ne gönderilsek, ne iş yapacağını bilemeyebilir" dedi.Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü: "Reklamcı arkadaşım orda ne yapacağım diye düşünebilir. Benim ise hiç böyle bir kaygım yok.""Beni Cilalı Taş Devri'ne gönderseniz orada da güldürürüm. Beni 4'üncü, 5'inci boyutun yaşandığı 26. yüzyıla da göndersen orada da güldürürüm. Bu bir iddia değil bu bir realite"

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar