Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri dizisinin çekimleri başladı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 30.06.2021 tarih ve 10:47 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri dizisinin çekimleri başladı

makale içerik

Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri dizisinin çekimleri başladı
Kısa Linki Kopyala

Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri dizisinin çekimleri başladı

Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri dizisinin çekimleri başladı. Yılmaz karakterin yeni fotoğrafını yayınlayarak, "Değerli arkadaşlarım hayırlı olsun" dedi.

Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisinin çekimlerinin başladığını "Değerli arkadaşlarım hayırlı olsun" notuyla duyurdu.Ezgi Mola ise ilk set gününden bir kareyi yayınladı. Dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz ve Mola'nın yanı sıra Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Necip Memili ve Nilperi Şahinkaya gibi isimler yer alıyorMerakla beklenen Erşan Kuneri tiplemesinin dizisinin 2022 yılında seyiriciyle buluşması bekleniyor.Yılmaz daha önce yaptığı bir paylaşımda, "Kral kardeşim İtalyan aktör Necip Memillio ! Erşanda bombe bi karakter ile sizlerle olacak" demişti.Ezgi Mola ise ilk set gününden bir kareyi yayınladı.Dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz ve Mola'nın yanı sıra Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Necip Memili ve Nilperi Şahinkaya gibi isimler yer alıyorMerakla beklenen Erşan Kuneri tiplemesinin dizisinin 2022 yılında seyiriciyle buluşması bekleniyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar