Chernobyl'in yapım şirketi sette Covid uzmanı çalıştıracak

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 03.11.2021 tarih ve 07:59 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Chernobyl'in yapım şirketi sette Covid uzmanı çalıştıracak

makale içerik

Chernobyl'in yapım şirketi sette Covid uzmanı çalıştıracak
Kısa Linki Kopyala

Chernobyl'in yapım şirketi sette Covid uzmanı çalıştıracak

Artık setlerde bir Covid uzmanı çalışacak. Chernobyl dizisinin yapımcıları, yeni projeleri The Split'in setinde çalışmak üzere bir Covid uzmanını işe aldı.

HBO'nun en beğenilen dizilerinden Chernobyl'in yapımcıları Elisabeth Murdoch, Jane Featherstone ve Stacy Snider'ın sahip olduğu Sister yapım şirketi, set çalışma ortamı için Covid uzmanı tuttu. Dizi setlerinde olası corona virüs salgınını önlemesi beklenen uzman, önümüzdeki 6 ay boyunca sette çalışacak.

Beyazperde'nin haberine göre, Neil Chordia, Sister şirketinin Covid uzmanı olarak görev alacak. Yapım şirketi şimdilerde BBC1'da yayınlanacak olan The Split projesi üzerinde çalışıyor.

Covid uzmanının görevi, tüm corona virüs önlemlerinin sette tam olarak uygulanmasını sağlamak olacak. Neil Chordia, daha önce de farklı projelerde çalışmıştı. Kristen Stewart'ın başrolünde yer aldığı Pablo Larrain yönetmenliğindeki Spencer filmi bunlardan biri oldu.

Kristen StewartThe Split, BBC1'daki 3. sezonuna hazırlanıyor. The Split, boşanma davalarına bakan birbirinden farklı karakterlere sahip üç kız kardeşin hikayesini anlatıyor. Üç kız kardeş bir yandan Londra’nın hızlı temposuna ayak uydurmaya çalışırken bir yandan da aldıkları davaları kazanmak için gece gündüz çalışır. Kardeşlerin hayatı, 30 yıldır haber almadıkları babalarının ortaya çıkması ile alt üst olur. Yıllar sonra bir araya gelen baba ve kızları geçmiş ile yüzleşmek zorunda kalır.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar