Derviş Zaim'in Flaşbellek filmi New York'ta En İyi Uluslararası Film ödülü aldı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 05.09.2021 tarih ve 14:26 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Derviş Zaim'in Flaşbellek filmi New York'ta En İyi Uluslararası Film ödülü aldı

makale içerik

Derviş Zaim'in Flaşbellek filmi New York'ta En İyi Uluslararası Film ödülü aldı
Kısa Linki Kopyala

Derviş Zaim'in Flaşbellek filmi New York'ta En İyi Uluslararası Film ödülü aldı

Derviş Zaim'in yönetmenliğini üstlendiği Flaşbellek filmi, "New York Indepedent Cinema Awards" festivalinden En İyi Uluslararası Film ödülünü kazandı.

Yönetmen Derviş Zaim'in Flaşbellek filmi, ABD'de düzenlenen festivalden ödülle döndü.

Film, New York eyaletinde düzenlenen "New York Indepedent Cinema Awards" adlı festivalden "En İyi Uluslararası Film" ödülünü kazandı.

Flaşbellek, daha önce de Arizona eyaletindeki 27. Sedona Film Festivali'nden En İyi Uluslararası Film Ödülü'nü kazanmıştı.

Flaşbellek, Suriye'den Türkiye'ye uzanan bir yolculuğun yarattığı dönüşüm hikayesini heyecan dolu bir serüven olarak anlatıyor.

Filmde, Arap sinemasının ünlü oyuncularından Salah Bakri ile Ali Süleyman yer alıyor. İkiliye Husam Chadat ve Sara El Debuch eşlik ediyor.

2022'DE SİNEMADA GÖSTERİLECEK

Görüntü yönetmenliğini Andreas Sinanos'un, kurgusunu Aylin Zoi Tinel'in, müziğini Marios Takoushis'in yaptığı film, 2019'da Gaziantep ve Konya'da çekildi.

Festival yolculuğuna ​​​​​​​eylül sonunda Taşkent Film Festivali ile devam edeceği belirtilen yapım, festival süreçlerini tamamladıktan sonra 2022'de sinema salonlarında izleyiciyle buluşacak.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar