Dilber Ay filminden ilk kareler

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 30.07.2021 tarih ve 10:55 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Dilber Ay filminden ilk kareler

makale içerik

Dilber Ay filminden ilk kareler
Kısa Linki Kopyala

Dilber Ay filminden ilk kareler

Sanatçı Dilber Ay’ın hayatını anlatan Dilber Ay filminden ilk fotoğraflar yayınlandı. Film ekim ayında seyirciyle buluşacak.

Çocukluğundan itibaren yoksulluk ve dinmeyen acılarla şekillenen kaderine güçlü sesiyle başkaldıran sanatçı Dilber Ay’ın hayatını konu alan Dilberay filminin çekimleri tamamlandı. DİLBER AY FİLMİ TANITIMI (TIKLA İZLE)Ketche’nin (Hakan Kırvavaç) yönetmenliğini üstlendiği, Büşra Pekin’in ünlü sanatçıyı canlandırdığı filmin vizyon tarihi ekim olarak belirlendi.Merakla beklenen filmden ilk fotoğraflar da yayınlandı.Sesiyle kaderini baştan yazan; hafızalarda iz bırakan şarkılarıyla, hayata karşı dik duruşuyla her yaştan dinleyicinin beğenisini kazanan sanatçının yaşamını çocukluğundan başlayarak satırbaşlarıyla anlatan filmin müziklerinde İskender Paydaş imzası var.Filmde Ayberk Pekcan, Nursel Köse, Zeliha Kendirci, Selen Uçar, Deniz Hamzaoğlu, Doğukan Güngör, Deniz Erdoğan gibi isimler de rol alıyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar