Ed Sheeran: Yeni şarkılarımı söyleyince kızım ağlıyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 01.06.2021 tarih ve 06:47 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Ed Sheeran: Yeni şarkılarımı söyleyince kızım ağlıyor

makale içerik

Ed Sheeran: Yeni şarkılarımı söyleyince kızım ağlıyor
Kısa Linki Kopyala

Ed Sheeran: Yeni şarkılarımı söyleyince kızım ağlıyor

Ed Sheeran dünyanın dört bir yanında pek çok hayrana sahip olmasına rağmen müziğiyle kızının kalbini kazanamadığını itiraf etti.

Britanyalı ünlü pop şarkıcısı Ed Sheeran, BBC Radio 1'ın Kids Ask Difficult Questions isimli programına üstünde çalıştığı yeni şarkılar hakkında konuştu. 30 yaşındaki şarkıcı "Kesinlikle şu an olduğum gibi davranarak aynanın karşısında saatlerimi harcadım. Pratik yapmak harika olmayı sağlar değil mi?" dedi.Sheeran "Yeni şarkılarımı halihazırda kızıma söylüyorum, ki benim en büyük hayranım değil. Sadece ağlıyor" itirafında bulundu.Sheeran 8 aylık kızı Lyra Antarctica'nın kendisinin müziğini duyduğunda sık sık ağladığını belirtti. Ünlü şarkıcı kızının en azından bir şarkısını sevdiğini söyledi.Sheeran "Shape of You şarkısını gerçekten seviyor. Marimba sesi güzel ama yüksek sesli şeyleri sevmiyor" diye konuştu.Ed Sheeran ve eşi Cherry Seaborn'un kızı Lyra Antarctica, Eylül 2020'de dünyaya geldi. Sheeran o dönem Instagram'dan "Selam! Sizlerle paylaşmak istediğim bazı kişisel haberlerim olduğundan benden size kısa bir mesaj… Geçen hafta harika bir ekibin yardımıyla Cherry güzel ve sağlıklı kızımızı dünyaya getirdi" mesajı paylaşmıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar