Edebiyat ve kitap günleri başlıyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 04.07.2021 tarih ve 14:36 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Edebiyat ve kitap günleri başlıyor

makale içerik

Edebiyat ve kitap günleri başlıyor

Edebiyat ve kitap günleri başlıyor

Toplumsal Yayın Grubu ve Beşiktaş Belediyesi iş birliğiyle Türkiye'nin önemli yayınevlerinin katılacağı kitap fuarı 5 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. 13 gün sürecek fuarda kitapseverler ünlü yazarlarla bir araya gelme fırsatı bulacak.

Beşiktaş Levent Meydan'da Edebiyat ve Kitap günleri etkinlikleri başlıyor. Etkinlikler kapsamında birçok ünlü yazar imza günlerinde kitapseverlerle bir araya gelecek. Başkan Rıza Akpolat, eşiktaş'ı hem İstanbul’un hem de Türkiye’nin edebiyat ve sanat merkezi yapmak konusunda kararlı olduğunu söyledi.

"KİTABA SAHİP ÇIKMAYA DAVET EDİYORUM"

Akpolat, pandemi nedeniyle kültür ve sanat çalışmalarını istedikleri boyutta gerçekleştiremediklerine dikkat çekti. Çok hızlı bir biçimde yılın bütün zamanlarına yayılan etkinlikler gerçekleştireceklerini söyleyen Akpolat "Bütün halkımızı edebiyat ve kitap günlerimize davet ediyor, kitaba, yazara, düşünüre, üretene sahip çıkmaya davet ediyorum" dedi. 

Fuara katılacak gazeteci ve yazarlardan bazıları şu şekilde: Merdan Yanardağ, Ahmet Yavuz, Murat Sayım, Ali Haydar Fırat, Timur Soykan, Ergün Poyraz, Murat Ağırel, Cemil Kılıç, Ali Avcu, Yılmaz Dikbaş, Eylül Çifçi, Kerem Kurt, Oya Adıyaman.

Nefesini Tut 2'den fragman

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar