Ezel Akay’ın Osman Sekiz filminin vizyon tarihi belli oldu

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 27.07.2021 tarih ve 11:50 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Ezel Akay’ın Osman Sekiz filminin vizyon tarihi belli oldu

makale içerik

Ezel Akay’ın Osman Sekiz filminin vizyon tarihi belli oldu
Kısa Linki Kopyala

Ezel Akay’ın Osman Sekiz filminin vizyon tarihi belli oldu

Yönetmenliğini Ezel Akay’ın yaptığı, başrollerini Tim Seyfi, Begüm Birgören ve Kemal Uçar’ın paylaştığı Osman Sekiz 28 Ocak 2022'de vizyona girecek.

Agorafobi hastası bir adamın beş canavar ile birlikte eski bir köşkte yaşadığı olayların beyazperdeye aktarıldığı Osman Sekiz, 28 Ocak 2022’de Türkiye ve Avrupa sinemalarında seyirci ile buluşacak.

Yönetmen Ezel Akay filmle ilgili "Türkiye'de hiç denenmemiş bir filmi çektik. Böyle ilginç ve içinde ilkleri barındıran bir filmi çekmeye cesaret gösteren sinemacılar olarak, yapımcım Ömer Kaya ile bir araya geldik. Film başka bir zamanda geçiyor. Çok ilginç bir atmosferi var" dedi.

"Kullanma kılavuzu yazarı, agorafobi hastası bir adam dededen kalma harap bir konakta beş canavar ile birlikte yaşıyor" diyen Akay, "Canavarlardan sıkılmış başka bir yere taşınmaya karar veriyor. Fantastik eğlenceli ve romantik bir film. Filmin kendine has garip bir atmosferi var” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar