Haftanın filmleri (23 Temmuz 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 23.07.2021 tarih ve 09:28 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Haftanın filmleri (23 Temmuz 2021)

makale içerik

Haftanın filmleri (23 Temmuz 2021)
Kısa Linki Kopyala

Haftanın filmleri (23 Temmuz 2021)

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 4 film vizyona girdi. Anıl Gelberi'nin yazıp yönettiği Plaza ile Atakan Şatıroğlu imzalı korku filmi Lanetli Anlaşma, haftanın yerli yapımları olarak öne çıkıyor.

Plaza Anıl Gelberi'nin yazıp yönettiği Plaza filmi, atıl olarak duran bir plazada güvenlik görevlisi olarak çalışan bir adamın hikayesini odağına alıyor.Dram türündeki filmde Onur Berk Arslanoğlu'na Deniz Altan ve Adnan Devran eşlik ediyor. PLAZA FRAGMANI (TIKLA İZLE)Gezginler Başrolünde Tye Sheridan, Lily-Rose Depp, Fionn Whitehead, Colin Farrell ve Archie Madekwe'nin yer aldığı Gezginler, bilim-kurgu ve gerilim meraklılarını sinema salonlarına çekmeyi amaçlıyor. Neil Burger'in yönetmen koltuğunda oturduğu film, özel bir görev için uzaya gönderilen bir grup genç astronotun hikayesini anlatıyor. GEZGİNLER FRAGMANI (TIKLA İZLE)Arınma Gecesi: Sonsuza Dek Yılda bir kez gerçekleştirilen arınma gününün, bir grup tarafından 1 günle sınırlı kalmayıp aralıksız bir sürece dönüştürülmek istenmesiyle gelişen olayları anlatan Arınma Gecesi: Sonsuza Dek, bugün sinemaseverlerle buluştu. Yönetmenliğini Everardo Gout'un üstlendiği filmin oyuncuları arasında Ana de la Reguera, Tenoch Huerta, Josh Lucas, Leven Rambin ve Cassidy Freeman bulunuyor. Gerilim, bilim-kurgu ve aksiyon türündeki filmin senaryosunu James DeMonaco yazarken görüntü yönetmenliğini ise Luis David Sansans yaptı. ARINMA GECESİ: SONSUZA DEK FRAGMANI (TIKLA İZLE)Lanetli Anlaşma Atakan Şatıroğlu'nun yönetmen koltuğuna oturduğu Alp Taş, Aslı Şimşek, Fırat Kaya ile Çisem Yurtseven'in rol aldığı yerli yapım Lanetli Anlaşma, izleyiciyle buluştu. Senaryosu Şatıroğlu ve Berkay Berkman tarafından kaleme alınan yapım, korku ve aksiyon tutkunlarının ilgisini çekmeye aday.Film, ruhlarla dolu bir villanın miras kaldığı iki kardeşin burada yaşadıklarını konu ediniyor. LANETLİ ANLAŞMA FRAGMANI (TIKLA İZLE)

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar