Haluk Levent, Rus Kızılordu Korosu ile gösterilere başlıyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 27.09.2021 tarih ve 11:52 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Haluk Levent, Rus Kızılordu Korosu ile gösterilere başlıyor

makale içerik

Haluk Levent, Rus Kızılordu Korosu ile gösterilere başlıyor
Kısa Linki Kopyala

Haluk Levent, Rus Kızılordu Korosu ile gösterilere başlıyor

AHBAP derneğinin kurucusu ünlü şarkıcı Haluk Levent, Rus Kızılordu Korosu ile gösterilerinin 27, 28 ve 29 Eylül'de  Vadi İstanbul'da, sonra Ankara'da düzenleneceğini duyurdu.

Rus Aleksandrov Kızılordu Korosu'yla konser vereceğini açıklayan şarkıcı Haluk Levent, konser tarihlerini sosyal medya hesabından duyurdu.

Haluk Levent, Twitter hesabından yaptığı videolu paylaşımda, "Rus Kozılordu Korosu ile gösteriler başlıyor. 27, 28, 29 Eylül Vadi İstanbul’da. Ardından Ankara" dedi. 

Peruk takarak kamera karşısına geçen Levent, "Konserleri kaçırmayın, kaçırırsanız, her gün karşınıza bu şekilde çıkacağım. Artık katlanırsanız bilmiyorum" şeklinde esprili bir çağrı yaptı. 

"İLK KEZ BENİ ALDILAR"

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Rus Aleksandrov Kızılordu Korosu'yla Cumhuriyet konserleri vereceğini açıklarken, "Pazartesi, salı, çarşamba Rus Kızılordu Korosu'yla konsere çıkacağız. Rus Kızılordu Korosu bugüne kadar solist almıyordu, sağ olsunlar ilk kez beni aldılar. Kendi gösterileri olacak, muazzam gösteriler" demişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar