Kanye West iki yılın ardından Instagram'a döndü

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 21.07.2021 tarih ve 14:04 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Kanye West iki yılın ardından Instagram'a döndü

makale içerik

Kanye West iki yılın ardından Instagram'a döndü
Kısa Linki Kopyala

Kanye West iki yılın ardından Instagram'a döndü

Instagram'a iki yıl önce veda eden Kanye West, yeni albümünün tanıtımıyla sosyal medya platformuna hızlı bir dönüş yaptı.

Ünlü rap şarkıcısı Kanye West, iki yıllık aranın ardından sosyal medya platformu Instagram’a döndü. 44 yaşındaki Amerikalı rap’çi, yeni müzik albümünün tanıtımıyla hayranlarını şaşırttı. West’in 10’uncu albümü Donda, 23 Temmuz’da piyasaya çıkıyor.Ünlü yıldız, paylaşımında, boşanma aşamasında olduğu Kim Kardashian’la birlikteliğinden dünyaya gelen çocukları North (7), Saint (5), Chicago (3) ve Psalm’ın (2) isimlerinin yazılı olduğu altın kolyelerini de gösterdi.West, albümünün çıkışından önce, perşembe günü canlı yayınla albüm dinleme etkinliği düzenleyecek. Etkinlik Atlanta’daki Mercedes Benz Stadyumu’nda gerçekleşecek. Ünlü şarkıcı, Donda’dan önce en son albümünü 2019’da çıkarmıştı.SEÇİM, ALBÜMÜN ÖNÜNE GEÇTİ West, ölen annesinin adını verdiği Donda albümünü geçen yaz çıkarmayı planlıyordu, ancak aralarında ABD başkanlık seçiminin de yer aldığı bir dizi gerekçe nedeniyle albümü birden fazla defa ertelemişti.SADECE KIM KARDASHIAN'I TAKİP EDİYOR West’in yeniden paylaşım yapmaya başladığı Instagram sayfasında 5,6 milyon takipçisi varken, kendisi sadece Kim Kardashian’ı takip ediyor. West ile Kardashian’ın magazin basının odağında yer alan evlilikleri bitti. Ancak boşanma davası sürüyor.Kardashian ve West çiftinin boşanacakları söylentisi bu yılın başında ortaya çıkmıştı. Kardashian’ın çocuklarıyla birlikte New York’taki evlerinde kaldığı, West’in ise tek başına Wyoming’dek çiftlikte olduğu konuşuluyordu. Söylentilerin ardından Kardashian, şubat ayında mahkemeye boşanma başvurusu yapmıştı. Kardashian’a, Kanye West’ten ilk resmi yanıt da nisan ayında gelmişti.ORTAK VELAYET İSTİYORLAR West’in 9 Nisan’da yaptığı mahkeme başvurusuna göre, rap şarkıcısı, dört çocuğunun 40 yaşındaki eşi Kardashian ile ortak velayetini istiyor. Kardashian da West ile aynı görüşte. Zira Amerikalı yıldız da boşanma başvurusunda dört çocuğu için ortak velayet talebinde bulunmuştu. West’in mahkemeye sunduğu taleplerinden bir diğeri de eşlerden her birinin kendilerine ait ödemelerini kendilerinin yapması ve birbirlerine eş nafakası ödememeleri gerektiği şeklindeydi. Bu, talepler de Kardashian’ın mahkemeye sunduğu beklentileriyle örtüşüyor.GEREKÇE 'UZLAŞTIRILAMAZ FARKLILIKLAR' Ayrılmalarının nedeni olarak "uzlaştırılamaz farklılıkları" gösteren West, ayrı ve paylaşılan mülklerin "yargılama veya uzlaşma sırasında kanıta göre" belirlenmesini istemişti. Forbes dergisi, nisan ayında 1 milyar dolarlık servetiyle Kardashian’a "en zenginler listesi"nde yer vermişti. West ise 6,6 milyar dolarlık bir kişisel servete sahip. Çift, 2014 yılında İtalya’nın Floransa kentinde 2,8 milyon dolarlık düğünle evlenmişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar