Katmanlar (Sen Kimsin?) kitabı okurla buluştu

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 12.10.2021 tarih ve 16:25 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Katmanlar (Sen Kimsin?) kitabı okurla buluştu

makale içerik

Katmanlar (Sen Kimsin?) kitabı okurla buluştu
Kısa Linki Kopyala

Katmanlar (Sen Kimsin?) kitabı okurla buluştu

Yazar Enis Timuçin’in ikinci kitabı Katmanlar (Sen Kimsin?) kitabı raflardaki yerini aldı. Kitabın, varoluşsal gerçekliğin bilgisini insanlığa sunduğunu aktaran Timuçin, “Katmanlar, kutsal kitapların ve kadim metinlerin satır aralarına gizlenen varoluşsal bir sırrı deşifre eden bir kaynak, cennet ve cehennemin ötesindeki asıl yolculuğa açılan bir eşiktir” dedi.

Katmanlar (Sen Kimsin?) kitabı raflardaki yerini alarak okuyucuyla buluştu. 

Kitabın içeriğine dair bilgi veren yazar Enis Timuçin, “Okurken, bugüne dek bildiğinizi sandığınız her şeyin aslında daha büyük bir gerçeğin örtüsü olduğunu fark edecek ve sizi size anlatan bu eserin hayatınıza olan pozitif katkısıyla çok farklı bir gerçekliğe doğru evrileceksiniz” diye konuştu.

“SİS PERDESİNİN ARDINDA NETLİK ARAYAN PEK ÇOK KONUYA AÇIKLIK GETİRİYOR”

Tuba Bekiroğulları imzalı kapak görseliyle, içerdiği bilgiler kadar dış tasarımıyla da dikkat çeken Katmanlar (Sen Kimsin?) ile ilgili olarak Enis Timuçin, “Eser, insan varlığının bu dünyada anne rahmine düşmeden önceki altı yaşam evresinin, öldükten sonra geçeceği yedi yaşam evresinin ve şu anda içinde bulunduğu yaşamın ne olduğunu anlatırken, bir sis perdesinin ardında netlik arayan pek çok konuya da açıklık getiriyor" diye konuştu. 

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar