Keanu Reeves'in Matrix 4'ten kazanacağı para tartışılıyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 25.08.2021 tarih ve 10:10 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Keanu Reeves'in Matrix 4'ten kazanacağı para tartışılıyor

makale içerik

Keanu Reeves'in Matrix 4'ten kazanacağı para tartışılıyor

Keanu Reeves'in Matrix 4'ten kazanacağı para tartışılıyor

Scarlett Johansson'ın Disney'e açtığı dava sonrası gözler oyuncuların kazançlarına çevrildi. Keanu Reeves'in Matrix 4 (The Matrix: Resurrections ) için serinin ilk filmindekine yakın bir anlaşma yapması kafaları karıştırdı. Ancak Canada'lı oyuncunun, gişe gelirinden alacağı karla gelirini artırması bekleniyor.

Scarlett Johansson'ın Black Widow'un (Kara Dul) Disney +’ta yayınlaması sonrası gelirinin zarara uğratıldığı iddiasıyla açtı dava gözleri oyuncuların rolleri için kazandığı paralara çevirdi. Meslektaşının izinden giden Emma Stone, Knives Out için rekor ücrete anlaşan Daniel Craig ve Robert Pattinson'ın The Batman'den aldığı ücret Hollywood'un gündemine oturdu.Son olarak Neo rolüyle yeniden hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor Keanu Reeves'inMatrix 4 (The Matrix: Resurrections)  için 1999'daki filmle aşağı yukarı aynı ücreti alacak olması tartışma yarattı.İlk filmde 10 milyon dolara imza atan Reeves'in dördüncü film için de 12 ila 14 milyon dolarlık bir anlaşma yaptığı konuşuluyor. Ancak Canadalı oyuncunun kazancı serinin diğer filmlerinde olduğu gibi bununla kalmayacak.İlk üç filminin gişe gelirlerinden de pay alan ve toplamda 200 milyon dolardan kazanan Keanu Reeves'in yeni anlaşması diğer filmlerde olduğu gibi muhtemelen vizyon sonrası gelirleri de kapsıyor. Gişeden elde edilecek hasılatın önemli bir kısmının Reeves'e verilmesi oyuncunun hayli yüklü bir meblağ kazanmasını sağlayabilir.Üstelik filmin hem sinemalarda hem de HBO Max'te gösterilecek olmasının Reeves'in yeni filmin gişe gelirlerinin daha büyük bir kısmını talep etmesini sağlamış olabileceği belirtiliyor.Matrix 4'ün son zamanların en çok merak edilen filmlerinden biri olması pek çok seyirciyi sinemalara çekmeyi başarabilir. Matrix 4'ün 22 Aralık'ta vizyona girmesi bekleniyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar