Kit Harington: Oynayacağım Marvel karakterini Google'ladım

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.08.2021 tarih ve 11:45 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Kit Harington: Oynayacağım Marvel karakterini Google'ladım

makale içerik

Kit Harington: Oynayacağım Marvel karakterini Google'ladım

Kit Harington: Oynayacağım Marvel karakterini Google'ladım

Game of Thrones ile yıldızlaşan Kit Harington, rol alacağı Marvel filmindeki karakteri öğrenmek için Google'a başvurduğunu söyledi. Yeni rolünün Jon Snow karakterine benzediğini söyleyen Harington, "Bu adamı biliyorum. Ben bu adamdım" diye konuştu.

Game of Thrones dizisiyle dünya çapında üne kavuşan İngiliz oyuncu Kit Harington, Marvel filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterine hayat veren 34 yaşındaki oyuncu, yeni filmiyle ilgili konuştu. Jimmy Fallon’un The Tonight Show adlı programına katılan Harington, Eternals filminde canlandırdığı Kara Şövalye Dane Whitman’la ilgili sözleriyle dikkat çekti."GOOGLE'DAN BAKTIM" Harington, “Bana senaryo gönderilmedi. Sadece, ‘Bu senin oynayacağın karakter’ denildi. Ben de ‘Tamam’ dedim. Sonra karaktere Google’dan baktım. Bu, kimi oynayacağını anlamanın harika bir yolu” diye konuştu.Ünlü oyuncu, Google araştırması sonucu Eternals’ta oynayacağı karakterin Game of Thrones’ta canlanırdığın Jon Snow karakterine çok benzediğini fark ettiğini söyledi.Harington, “Google’ladım. Dane Whitman adında bir karakter. Kılıcının olduğunu ve ata bindiğini gördüm” diyen Harington,”Kendi kendime, ‘Bu adamı biliyorum. Ben bu adamdım’ dedim” şeklinde konuştu.ROL ARKADAŞIYLA EVLİ 2018'de evlendiği Game of Thrones’un bir başka oyuncusu Rose Leslie ile Harington'un şubat ayında oğulları dünyaya gelmişti."BABALIK ÇOK GÜZEL BİR ŞEY" Geçtiğimiz haftalarda babalıkla ilgili konuşan aktör, “Her gün uyanıyorum ve bu küçük adama bakıyorum. Artık birlikte bir bütünün parçasıyız. Sanırım babalıkla ilgili beni en çok şaşırtan şey üçünüz artık bir birlik olmanız. Her gün onu büyümüş ve değişmiş buluyorum, bu sizi nasıl değiştirir? Bu çok güzel bir şey" demişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar