Lauren Ridloff, Marvel'in trençkot giyen gizemli adamını deşifre etti

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 21.10.2021 tarih ve 10:08 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Lauren Ridloff, Marvel'in trençkot giyen gizemli adamını deşifre etti

makale içerik

Lauren Ridloff, Marvel'in trençkot giyen gizemli adamını deşifre etti
Kısa Linki Kopyala

Lauren Ridloff, Marvel'in trençkot giyen gizemli adamını deşifre etti

Marvel'in yeni filmi Eternals'ta Makkari karakterine hayat veren Lauren Ridloff filmin senaryosunu trençkot giyen gizemli bir adımanı getirdiğini açıkladı. Amerikalı oyuncu senaryo konusunda işlerin gizli kapaklı yürütüldüğünü söyledi.

Marvel'ın yıldız oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve heyecanla beklenen filmi Eternals'ın Makkari'si Lauren Ridloff, şirketin gizliliği ne kadar ciddiye aldığını açıkladı.Ridloff, 18 Ekim'de yayımlanan röportajında Marvel'ın, senaryoyu oyunculara "trençkot giyen bir adamla" gönderdiğini söyledi.43 yaşındaki oyuncu "Marvel'da trençkot giyen bir adam vardı. Uydurmuyorum, şaka da yapmıyorum. Bu adam akşam saat 11'de evime gelip yeni senaryoya ait sayfaları bir zarfın içinde bana verdi. Bunları eski senaryoyla takas etmek zorundaydık. Adam daha sonra gece karanlığında kayboldu. Çok gizli kapaklı bir iş döndü" dedi.Marvel'ın çizgi roman yazarlarından Kevin Smith de şirketin gizliliğe verdiği önemle ilgili üç hafta önce konuşmuştu. Smith, Marvel'ın hangi oyuncuların yapımlara dair basına bilgi sızdırdığını öğrenmek amacıyla ara sıra yanlış bilgiler açığa çıkaran bir gizli polisi olduğunu öğrendiğini açıklamıştı.Bu yıl Nomadland'le Oscar Ödülleri'nde En İyi Yönetmen ödülünü kazanan Chloe Zhao'nun imzasını taşıyan Eternals'ta Ridloff'un yanı sıra Angelina Jolie, Kit Harington, Gemma Chan, Richard Madden ve Kumail Nanjiani gibi ünlü oyuncular yer alıyor.Film, Celestials diye bilinen varlıkların yarattığı ve insanları Deviant'lardan korumak için güçlerini birleştiren bir grup ölümsüz olan Eternals'ı konu ediniyor.Eternals, 5 Kasım'da vizyona girecek.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar