Mark Wahlberg yeni rolü için 13 kilo aldı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 22.05.2021 tarih ve 12:54 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Mark Wahlberg yeni rolü için 13 kilo aldı

makale içerik

Mark Wahlberg yeni rolü için 13 kilo aldı
Kısa Linki Kopyala

Mark Wahlberg yeni rolü için 13 kilo aldı

Hollywood yıldızı Mark Wahlberg de rolü için kilo alan ve değişime uğrayan ünlü isimlerin arasına katılıdı. 49 yaşındaki oyuncu Stu filminde eski bir boksörü canlandırdığı rolü için 13 kilo birden aldı.

Oyuncu Mark Wahlberg, baş rolünü üstlendiği Father Stu adlı film için, özel bir beslenme programı uygulayarak kilo aldı. Şu anda eskisinden 13 kilo fazlası olan Wahlberg, Mel Gibson'ın sevgilisi Rosalind Ross'ın yönettiği Stu'da sonradan rahip olan eski bir boksörü canlandırıyor.Mark Wahlberg, şef Lawrence Duran'ın gözetimi altında günde 7 bin kalorilik bir beslenme programı uygulayarak kilo aldı. Normal kiloda bir erkeğin gün içinde tüketmesi gereken kalori miktarının 2 bin 500.BİR GÜNDE YEDİ BİN KALORİ TÜKETTİŞef Duran'ın açıkladığına göre Mark Wahlberg, kilo alma sırasında günde sekiz öğün yemek yedi. Bu süreçte doktorlar ve bir beslenme danışmanı, Mark Wahlberg'in sağlığını bozmadan kilo alması için çaba harcadı. Kilo alma sürecinde Mark Wahlberg, sabahın 03.00'ünde uyanıp kahvaltı öncesi dört tane yumurta yedi. Sonra egzersiz programını uyguladı ve ardından da sabah kahvaltısını yaptı. Gün içinde de iyi karbonhidratlar, koyu yeşil yapraklı sebzeler, protein tüketerek beslendi. Şef Duncan'ın anlattığına göre Wahlberg, kilo alma sırasında bir gün içinde neredeyse bir düzine yumurta yedi.SABAH 3'TE KALKIP YEMEK YEDİŞef Duran'ın açıkladığına göre Mark Wahlberg, kilo alma sırasında günde sekiz öğün yemek yedi. Bu süreçte doktorlar ve bir beslenme danışmanı, Mark Wahlberg'in sağlığını bozmadan kilo alması için çaba harcadı. Kilo alma sürecinde Mark Wahlberg, sabahın 03.00'ünde uyanıp kahvaltı öncesi dört tane yumurta yedi. Sonra egzersiz programını uyguladı ve ardından da sabah kahvaltısını yaptı. Gün içinde de iyi karbonhidratlar, koyu yeşil yapraklı sebzeler, protein tüketerek beslendi. Şef Duncan'ın anlattığına göre Wahlberg, kilo alma sırasında bir gün içinde neredeyse bir düzine yumurta yedi.Film setinden yansıyan fotoğraflarda Mark Wahlberg'in olduğundan daha kilolu görünmesi için göbek bölgesinde protez kullanıldığı da görüldü.DEĞİŞİMİ BÖYLE GÖZLER ÖNÜNE SERMİŞTİ Mark Wahlberg, daha önce de sosyal medya sayfasında kilo aldıktan sonra çekilen bir fotoğrafını paylaşmış ve değişimi gözler önüne sermişti. Oyuncu, bu süreçte nasıl beslendiğini de yine sosyal medyadan takipçileriyle paylaşmıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar