Martin Scorsese’nin Killers of the Flower Moon filminden ilk kare

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 11.05.2021 tarih ve 11:31 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Martin Scorsese’nin Killers of the Flower Moon filminden ilk kare

makale içerik

Martin Scorsese’nin Killers of the Flower Moon filminden ilk kare

Martin Scorsese’nin Killers of the Flower Moon filminden ilk kare

Ünlü ABD'li yönetmen Martin Scorsese’nin Killers of the Flower Moon filminden ilk kare paylaşıldı. Fotoğrafta yer alan Leonardo Di Caprio yeni rolündeki değişimiyle dikkat çekiyor.

Ünlü ABD'li yönetmen Martin Scorsese’nin Killers of the Flower Moon filminin çekimleri bir süre önce başladı. Filmden ilk kare ise paylaşıldı.

Fotoğrafta Lily Gladstone ile bir masada görüntülenen 46 yaşındaki Leonardo Di Caprio, filmde Ernest Burkhart rolüne hayat veriyor.

Filmin başrolünde yönetmenin oyuncu kadrosunda görmeye alıştığımız Robert De Niro da yer alıyor. Scorsese, Taksi Şoförü, Sıkı Dostlar ve The Irıshman gibi onlarca filmde De Niro ile;Zindan Adası, Köstebek ve Para Avcısı gibi birçok yapımda DiCaprio ile çalıştı.

David Grann‘in aynı adlı romanından uyarlanan yeni film ise, 1920’lerde Oklahoma yerlilerinin topraklarında petrol keşfedildikten sonra katledilmelerini anlatıyor.

Filmin senaryosu Forrest Gump, The Insider, The Curious Case of Benjamin Button ve Munich gibi filmlerle tanınan Oscar ödüllü senarist Eric Roth'a emanet edildi.

Filmin planlanan vizyon tarihi ise 2022 olarak duyuruldu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar