Marvel filmleri ne zaman vizyona giriyor? (Disney tarihleri erteledi)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 19.10.2021 tarih ve 11:34 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Marvel filmleri ne zaman vizyona giriyor? (Disney tarihleri erteledi)

makale içerik

Marvel filmleri ne zaman vizyona giriyor? (Disney tarihleri erteledi)
Kısa Linki Kopyala

Marvel filmleri ne zaman vizyona giriyor? (Disney tarihleri erteledi)

Disney; aralarnda Thor: Love and Thunder, Doctor Strange In The Multiverse of Madness, Black Panther: Wakanda Forever, The Marvels ve Ant-Man and The Wasp: Quantumania'nın da bulunduğu birçok filminin vizyon tarihini değiştirdi. İşte Marvel'in yeni vizyon tarihleri...

Disney, birçok gelecek Marvel filminin vizyon tarihlerini erteleme kararı aldı. Bu durum, Disney'in biraz daha zamana ihtiyacı olmasına bağlanıyor.Vizyon tarihi ertelenen yapımlar arasında Thor: Love and Thunder, Doctor Strange In The Multiverse of Madness, Black Panther: Wakanda Forever, The Marvels, Ant-Man and The Wasp: Quantumania bulunuyor. Ayrıca Indiana Jones 5'in de tarihinin değiştirildiği açıklandı. Disney'in vizyon takvimine göre filmlerin yeni tarihleri şöyle:Thor: Love and Thunder - 8 Temmuz 2022Doctor Strange In The Multiverse of Madness - 6 Mayıs 2022Black Panther: Wakanda Forever - 11 Kasım 2022The Marvels - 17 Şubat 2023Ant-Man and The Wasp: Quantumania - 28 Temmuz 2023İsimsiz Marvel filmi - 3 Kasım 2023Indiana Jones 5 - 30 Haziran 2023Eternals ve Spider-Man: No Way Home filmleri şu an için vizyon tarihlerini koruyor. Eternals, 5 Kasım'da; Spider-Man: No Way Home ise 17 Aralık'ta sinemalardaki yerini alacak. Disney bu sırada yeni filmlerinin tanıtımları için çalışmalara devam edecek.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar