Michelle Gurevich üç şehirlik mini turne için Türkiye'de

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 21.11.2021 tarih ve 10:19 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Michelle Gurevich üç şehirlik mini turne için Türkiye'de

makale içerik

Michelle Gurevich üç şehirlik mini turne için Türkiye'de
Kısa Linki Kopyala

Michelle Gurevich üç şehirlik mini turne için Türkiye'de

Nico ve Leonard Cohen gibi isimlerle karşılaştırılan müziği ve Alla Pugacheva gibi Sovyet dönemi yıldızlarını andıran sesi ile Michelle Gurevich, Ankara, İzmir ve İstanbul'da art arda konserler verecek.

Geçtiğimiz yıl altıncı albümü Ecstasy in the Shadow of Ecstasy'yi yayınlayan Michelle Gurevich, üç ayrı şehirde gerçekleşecek mini bir turne için ülkemize geliyor. Sanatçı, Epifoni organizasyonu ile 9 Aralık gecesi Ankara Milyon Performance Hall'da, 10 Aralık'ta İzmir Hang Out'ta ve 11 Aralık gecesi İstanbul Dorock XL Venue'de sahne alacak.

Nico ve Leonard Cohen gibi isimlerle karşılaştırılan müziği ve Alla Pugacheva gibi Sovyet dönemi yıldızlarını andıran sesi ile Gurevich, “Chinawoman” adıyla başladığı kariyerine 2016 yılından beri kendi ismi ile devam ediyor. 

İstanbul, Berlin, Varşova ve Atina gibi şehirlerde her daim biletleri tükenen konserler veren Gurevich; Doğu Avrupa diasporası ve Berlin Queer sahnesini içeren bir niş oluşturdu ve Charles Aznavour, Zeki Müren, Lucio Dalla’nın melodramatik eserlerini sevenleri kendi hayranları arasına katmayı başardı.

Her ne kadar konserlerinde kalabalık bir müzisyen ekibiyle çalışsa da, her albümünü aynı alternatif, yalın prodüksiyon tekniğiyle kaydeden Michelle Gurevich; ilk kez canlı dinleyecekler ve dinlemeye doyamayanlar için aralık ayında üç şehirde, üç farklı konser için ülkemizde.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar