Miley Cyrus konser sırasında Britney'e Özgürlük sloganı attı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 06.07.2021 tarih ve 14:33 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Miley Cyrus konser sırasında Britney'e Özgürlük sloganı attı

makale içerik

Miley Cyrus konser sırasında Britney'e Özgürlük sloganı attı
Kısa Linki Kopyala

Miley Cyrus konser sırasında Britney'e Özgürlük sloganı attı

Miley Cyrus, 4 Temmuz'da Las Vegas'ta sergilediği solo performansta Britney Spears'a desteğini haykırdı. (Fotoğraflar: AFP Arşiv)

Amerikalı şarkıcı Miley Cyrus babasına karşı verdiği hukuk mücadelesiyle gündemde olan Britney Spears'a destek verdi.Independert Türkçe'nin haberine göre; Resorts World'ün açılışında sahne alan Cyrus, popüler şarkısı Party in the USA'i seslendirirken bir noktada Spears'ın mücadelesine gönderme yaptı.Cyrus, şarkıyı "Taksici radyoyu açtı, bana döndü ve 'Britney'e Özgürlük, Britney'e Özgürlük!' dedi" diye söyledi.Şarkının sözlerini Jay-Z ve Spears'a gönderme yapacak şekilde değiştiren Cyrus "Jay-Z'yi seviyoruz ama Britney'i özgür bırakmalıyız. Bu beni çok fazla geriyor” dedi.Cyrus, geçmişte de Spears'ın lafını esirgemez bir savunucusuydu. Şarkıcı 2019'da Memphis'te verdiği bir konserde "Britney'e Özgürlük" diye slogan atmış ve NFL'in TikTok Tailgate Super Bowl Pregame programında "Britney'i seviyoruz" diye bağırmıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar