MTV Avrupa Müzik Ödülleri'ne Ed Sheeran damgası

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.11.2021 tarih ve 17:35 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. MTV Avrupa Müzik Ödülleri'ne Ed Sheeran damgası

makale içerik

MTV Avrupa Müzik Ödülleri'ne Ed Sheeran damgası
Kısa Linki Kopyala

MTV Avrupa Müzik Ödülleri'ne Ed Sheeran damgası

MTV Avrupa Müzik Ödülleri, Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Geceye Ed Sheeran ve BTS grubu damga vurdu.

Dünyanın dört bir yanından müzisyenler ve konuklar, MTV Avrupa Müzik Ödülleri için Budapeşte'de bir araya geldi.Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle online yapılan tören, bu yıl itibariyle normal akışına geri döndü.Bu yıl "Hepsi için Müzik" temasıyla düzenlenen  törende İngiliz şarkıcı Ed Sheeran "Bad Habits" ile en iyi şarkı ve en iy i sanatçı ödüllerinin sahibi oldu.Gecede Sheeran uzun süre listelerde bir numara olan "Shivers" şarkısıyla son single'ı "Overpass Graffiti"yi de seslendirdi.K pop grubu BTS geceden en i yi pop, en iyi K-pop, en iyi grup ödülleri dahil 4 ödülle geceye damga vurdu.Lil Nas X ise, "MONTERO' ile en iyi video ödülünü aldı.Törende Nicki Minaj en iyi hip-hop müzisyeni dalında ödül alırken, Maluma en iyi Latin sanatçı seçildi.Törenin unutulmaz anlarından biri de  Imagine Dragons'ın yeni single'ları Enemy'yi ilk kez sahnede söylemesi oldu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar