NTVRadyo'dan yeni program: Balkonumdan Yıldızlar

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 07.10.2021 tarih ve 11:45 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. NTVRadyo'dan yeni program: Balkonumdan Yıldızlar

makale içerik

NTVRadyo'dan yeni program: Balkonumdan Yıldızlar
Kısa Linki Kopyala

NTVRadyo'dan yeni program: Balkonumdan Yıldızlar

NTVRadyo’nun yeni programı Balkonumdan Yıldızlar başladı.

Gökyüzü gözlemcisi Burcu Parmak Yıldırım, NTVRadyo’da gökyüzünü anlatıyor, ayrıca önümüzdeki günlerin önemli gök olayları ve dünyada bu alanda gerçekleşen önemli bilimsel gelişmeleri haber veriyor.

Programı NTVRadyo’da kaçırdıysanız ntvradyo.com.tr adresinden, uygulamasından ya da Spotify ve podcast platformlarındaki NTVRadyo’nun Balkonumdan Yıldızlar hesabından, istediğiniz zaman istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

BURCU PARMAK YILDIRIM KİMDİR?

Yıldırım hem gökyüzüne hem de yeryüzüne ilgisi nedeniyle Ege Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü ile İstanbul Üniversitesi Coğrafya Bölümü’nü bitirdi.

Astronomi okurken çeşitli bilimsel gözlemlerde ve gökyüzü etkinliklerinde görev aldı. Aynı zamanda gönüllü olarak doğa koruma ve çocuklar için doğa eğitim projelerinde görev yaptı.

Çocukların uzayı keşfederken gözlerinde oluşan parıltı ve heyecan, en büyük mutluluğu. Bu nedenle bir eğitim kurumda Astronomi Öğretmeni olarak öğrencilerle buluşmaya, onlara uzayı anlatmaya devam ediyor ve çeşitli yayınlarda, web sitelerinde yazılar yazıyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar