Obama: Jay-Z Amerikan hayalinin vücut bulmuş hali

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 01.11.2021 tarih ve 13:28 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Obama: Jay-Z Amerikan hayalinin vücut bulmuş hali

makale içerik

Obama: Jay-Z Amerikan hayalinin vücut bulmuş hali
Kısa Linki Kopyala

Obama: Jay-Z Amerikan hayalinin vücut bulmuş hali

ABD eski Başkanı Barack Obama, Jay-Z’nin Rock Roll Onur Listesi’ne eklenme töreni sırasında 51 yaşındaki rapçinin Amerikan hayalinin vücut bulmuş hali olduğunu söyledi.

Rock Roll Onur Listesi 2020 cumartesi gecesi Cleveland’daki Rocket Mortgage FieldHouse’da güçlü bir kadroyla sahnelere geri döndü. Rapçi Jay-Z, eski Başkan Barack Obama ve komedyen Dave Chappelle'in övgü dolu sözleri eşliğinde listeye girmeyi başardı.Jay-Z için düzenlenen törende konuşan eski ABD Başkanı Obama “Bugün Jay-Z, tarihin en ünlü sanatçılarından biri ve Amerikan hayalinin vücut bulmuş hâli. Kendisi gibi genç insanlar için gerçekleştirme şansı yarattığı bir hayal” dedi.Gerçek adı Shawn Carter olan Jay-Z, ise bir hip-hop sanatçısı olarak RockRoll Onur Listesi’nde yer aldığına inanamadığını söyledi.Jay-Z “Bu çok fazla. Bütün bu beyaz insanların önünde beni ağlatmak!” dedi.51 yaşındaki şarkıcı törenden sonra tweet atarak duygularını paylaştı: “Herkese teşekkürler, kesinlikle arabada ağlayacağım”ABD’nin Cleveland şehrinde bulunan Rock Roll Onur Listesi Müzesi, müzik endüstrisinde 25 yılını dolduran sanatçıları alıyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar