Oyuncu Ali Demirel son yolculuğuna uğurlandı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 29.06.2021 tarih ve 15:48 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Oyuncu Ali Demirel son yolculuğuna uğurlandı

makale içerik

Oyuncu Ali Demirel son yolculuğuna uğurlandı

Oyuncu Ali Demirel son yolculuğuna uğurlandı

Böbrek yetmezliği nedeniyle 77 yaşında vefat eden oyuncu, senarist, seslendirme sanatçısı Ali Demirel, Muğla'nın Marmaris ilçesinde toprağa verildi.

Armutalan Mahallesi Siteler Camisinde düzenlenen cenaze töreninde, Ali Demirel'in eşi Melek, çocukları Sara ve Sun Demirel taziyeleri kabul etti.Demirel'in cenazesi, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Armutalan Mezarlığında defnedildi.Cenazeye, sanatçının yakınları ve sevenlerinin yanı sıra, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Başkan Yardımcıları Burak Demirtaş ve Ali Zağlı da katıldı.ALİ DEMİREL KİMDİR? 13 Mart 1944'te İstanbul'da dünyaya gelen Ali Demirel  Levent Kırca ve Oya Başar'ın bir döneme damga vuran Olacak O Kadar adlı komedi programında yer alan isimlerden biriydi.Türk tiyatro ve sinema sanatçısı Demirel, sinemada bir çok projede, polis, icra memuru, garson gibi karakterleri canlandırdı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar