Oyuncu İncilay Şahin hayatını kaybetti

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 07.09.2021 tarih ve 11:20 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Oyuncu İncilay Şahin hayatını kaybetti

makale içerik

Oyuncu İncilay Şahin hayatını kaybetti

Oyuncu İncilay Şahin hayatını kaybetti

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu İncilay Şahin, 60 yaşında hayatını kaybetti. İncilay Şahin'in ölüm haberini Oyuncular Sendikası, sosyal medya hesabından duyurdu.

Çiçek Taksi, Adını Feriha Koydum gibi dizilerde rol alan tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu İncilay Şahin, 60 yaşında yaşamını yitirdi. İncilay Şahin'in ölüm haberi, Oyuncular Sendikası'nın sosyal medya hesabından duyuruldu.

Oyuncular Sendikası'ndan yapılan açıklamada, "Kurucu üyemiz, değerli meslektaşımız İncilay Şahin'i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabır diliyoruz. Çok üzgünüz. Başımız sağ olsun" denildi.
İNCİLAY ŞAHİN KİMDİR?

Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu. Şahin, 29 Ocak 1961'de Kayseri'de dünyaya geldi. MSM Aktör Stüdyo'da eğitim aldı.

Tiyatro oyunculuğu yanı sıra çok sayıda sinema filmi ve dizide oynadı. 1995 yılında Çiçek Taksi ile oyunculuğa adım atan Şahin, Adını Feriha Koydum, Yaz'ın Öyküsü, Galip Derviş, Umutsuz Ev Kadınları, Hanımeli Sokağı ve Yasak Elma başta olmak üzere çok sayıda dizide rol aldı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar