Quentin Tarantino'dan ayak fetişi tepkisi: Ciddiye almıyorum

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 02.10.2021 tarih ve 14:39 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Quentin Tarantino'dan ayak fetişi tepkisi: Ciddiye almıyorum

makale içerik

Quentin Tarantino'dan ayak fetişi tepkisi: Ciddiye almıyorum
Kısa Linki Kopyala

Quentin Tarantino'dan ayak fetişi tepkisi: Ciddiye almıyorum

Oscar ödüllü yönetmen Quentin Tarantino, filmlerinde ayaklara odakladığı için gelen eleştirileri ciddiye almadığını açıkladı.

Pulp Fiction, Kill Bill ve Once Upon a Time in Hollywood'da gibi filmlerinde genellikle kadın ayaklarının yakın çekimleri yer veren ve bu yüzden eleştirilen Quentin Tarantino, konu hakkındaki sessizliğini bozdu. Independent'ın haberine göze 58 yaşındaki yönetmen GQ'ya söylenenleri ciddiye almadığını açıkladı.

İYİ YÖNETMENLİK OLDUĞUNU SAVUNDU

Esasen bunun gerçekten iyi yönetmenlik olduğunu savunan Tarantino kadın ayaklarına odaklanma kararını savundu.

İki Oscar'lı senarist "Pek çok iyi yönetmenin filminde çok fazla ayak var. Tıpkı benden önce başka bir film yönetmeni olan Luis Buñuel'in ayak fetişizmiyle tanımlanması gibi. Hitchcock bununla suçlanmıştı ve Sofia Coppola bununla suçlanıyor" dedi.

BRDA PITT ATIFTA BULUNMUŞTU

Brad Pitt 2019'da Bir Zamanlar... Hollywood'da için yaptığı Ekran Oyuncuları Birliği (SAG) kabul konuşmasında Tarantino'nun ayak tutkusuna atıfta bulunmuş, yönetmenin yanı sıra şaka yollu Margot Robbie ve Margot Qualley'nin ayaklarına teşekkür etmişti.

Ada Masalı 16. yeni bölüm fragmanı

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar