Quentin Tarantino sinema salon satın aldı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 09.07.2021 tarih ve 08:48 saatinde Sanat Haberleri kategorisine yazıldı. Quentin Tarantino sinema salon satın aldı

makale içerik

Quentin Tarantino sinema salon satın aldı
Kısa Linki Kopyala

Quentin Tarantino sinema salon satın aldı

Quentin Tarantino 10. ve son filmi sonrası yönetmenliğe veda edeceğini açıklasa da sinema için çalışmaya devam ediyor. Yakın zamanda Los Angeles’ta bulunan tarihi sinema salonu New Beverly’i yeniden açan 58 yaşındaki yönetmen, şimdi de yine Los Angeles’taki tarihi Vista Theatre’ı aldığını duyurdu.

Hollywood'un asi çocuğu Quentin Tarantino, Los Angeles'taki Vista Sineması'nı satın aldığını duyurdu. Dax Shepard'ın Armchair Expert podcast'inin en son bölümüne katılan Tarantino, sinemanın geleceğini hakkında konuştuğu programda pandemi nedeniyle kapanan bazı büyük film zincirlerinin gitmeyi hak ettiğini savundu.Tarantino, “Salon kapanışlarından hiç hoşlanmam ama giden bu sergicilerden bazıları gitmeyi hak ediyor" dedi.10. filmiyle yönetmenliğe veda etmeyi planlayan Tarantino, butik sinemaların bu dönemde gerçekten gelişeceğini düşündüğünü söyledi ve ardından Los Feliz'deki Vista Sineması'nı Noel'de açılmasını planlayarak satın aldığını duyurdu.Usta yönetmen, “Yaklaşık iki hafta önce haziran ayında New Beverly'yi açtığımızda, her gösteriyi sattık ve burada insanların henüz bilmediği bir şeyi duyuracağım: Vista'yı satın aldım. Muhtemelen Noel zamanı açılır. Ve yine, sadece film olacak” dedi.Tarantino “Ama bu bir canlandırma evi olmayacak. Bize film çıktısı verdikleri yerde, yeni filmleri göstereceğiz, yeni şeyler göstereceğiz. Vista, mücevher gibi bir şey. Bu yüzden en iyi baskılar olacak, daha eski filmler de göstereceğiz tabii ama bunlar iki haftalık bir gösterim alabileceğiniz eski filmler gibi olacak” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar